Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par veidu, kā NMPD ziņo par aktualitātēm



Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests teju ikdienu sociālajā vietnē Facebook iedzīvotājiem stāsta par aktualitātēm, ka saistās ar dienesta darbu.  Sociālajos tīklos publicējam preventīvu informāciju un mediķu padomus, ja ikdienas izsaukumos iezīmējas kādas tendences un ir svarīgi brīdināt sabiedrību, piemēram, tikai dažas dienas atpakaļ apledojuma dēļ tika sasniegts pēdējo gadu melnais rekords – dažu stundu laikā 60 izsaukumi pie cilvēkiem, kuri krituši uz slidenas ielas un guvuši traumas. Vasarā pieaug negadījumu skaits  peldoties vai atpūšoties pie ūdens, izsaukumu skaits uz čūsku kodumiem, bērnu traumatisms brīvlaikā u.c., līdz ar to kļūs aktuāli ieteikumi saistībā ar šiem negadījumiem.    

Tāpat dienesta sociālajos tīklos atspoguļojam reālus stāstus no ikdienas izsaukumiem par īpaši kritiskām situācijām vai palīdzības sniegšanu sarežģītos apstākļos, tā ilustrējot to, kas ir tie neatliekamie izsaukumi, kur palīdzība jāsniedz dienesta mediķiem.  Tādā veidā iedzīvotājiem  skaidrojam, kad jāzvana ārkārtas dienestam un kad jāizmanto citas alternatīvas (dežūrārsts, konsultatīvais tālrunis u.c.). Vienlaikus vietnē Facebook tiešraidē var vērot dienesta rīkotās preses konferences un svarīgus paziņojumus par dienestam nozīmīgiem notikumiem, piemēram, par ārkārtas medicīniskās situācijas izsludināšanu Rīgā pērn novembrī un tās pārtraukšanu šāgada janvārī.

Aicinām arī Jūs sekot Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Facebook lapai -  iespējams, ka tajā atrodat arī savam darbam vērtīgu un nepieciešamu informāciju!

Protams, ieraksti sociālajos tīklos neaizstās preses relīzes, taču iespējams tajā atspoguļotā informācija var noderēt arī Jums ikdienas darbā!  

Uz sadarbību!


Pievieno komentāru

Lietotāju raksti