Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārbaudi savas vērtības „Valūtu salūtā”!

Kas studentiem šķiet vērtīgs un kāpēc? Kas ir viņu dzīves valūta, ko būtu vērts iegūt, paturēt un dot citiem? Par šiem un citiem jautājumiem aicinām jauniešus domāt nometnē „Valūtu salūts" no 29.decembra līdz 1. janvārim Saldū. Nometnes nosaukums izvēlēts ne tikai tādēļ, ka šie vārdi labi rīmējas un rada intrigu, bet galvenokārt tāpēc, ka nometnes laikā tās dalībnieki varēs pārnestā nozīmē izšaut gaisā savas dzīves saturu un paskatīties, kā tas izskatās no malas.

Studentiem būs iespēja klausīties lekcijas un diskutēt par tēmu „Vērtības". Pēcpusdienās notiks semināri par tādām tēmām kā slinkums, vīrišķība, mūzikas ietekme, projektu rakstīšana, sevis attīstīšana un citām. Darbnīcās varēs izgatavot ekoloģisko kosmētiku, dziedāt, mācīties esperanto valodu un fotografēt.  

Vecgada vakarā notiks koncerts, kura laikā katrs varēs izvērtēt savu iepriekšējo gadu un uzrakstīt sev vēstuli, ko saņemt pēc gada. Pēc dievkalpojuma un laba vēlējumiem Jaunajā gadā studenti pulcēsies uz svinībām, kuru laikā notiks talantu šovs.

 

Nometni rīko Latvijas Kristīgā Studentu brālība (LKSB) - starpkonfesionāla biedrība ar sabiedriskā labuma organizācijas statusu. Kopš 1993. gada LKSB pastāvīgi rīko diskusiju grupas, seminārus un lekcijas studentiem, kā arī tematiskas nometnes. Kā atzīst mācītājs Edgars Mažis: "LKSB ir veselīga alternatīva tām grupām, kas studentu izklaidi liek augstāk par studenta garīgās dzīves attīstīšanu. Bet tajā pašā laikā tā nav neinteresanta un apnicīga. Radoši cilvēki, trakas idejas un superīgas nometnes, profesionāli vadītāji."

 

Nometne notiks Saldū, Lielajā ielā 26.

 

Lai piedalītos nometnē, jābūt vismaz 18 gadu vecam. Papildu informācija un pieteikšanās LKSB mājas lapā www.lksb.lv. Dalības maksa - 15 latu.

 

Informācija facebook.lv - http://www.facebook.com/events/467703283275472/

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti