Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārgulēju un ieguvu ienaidnieci 19

Acu kontakts ar Līgu mums bija gadiem ilgi, līdz notika tas, par ko klusībā katrs no mums bija sapņojis. Esmu tradicionālo vērtību piekritējs, neesmu juridiski brīvs, tāpēc nekad nebūtu spēris pirmo soli pretī manai un Līgas tuvībai. Tā bija viņa. Precīzi atceros, kā viņa mani maķenīt iesvilpušu nozvejoja publiskā pasākumā, uz kuru biju ieradies bez sievas. Viņa iemeta mani savā automašīnā un aizveda aiz trejdeviņiem kalniem. Un tur arī viss notika.

Mežonīgā iekārē, kas bija krājusies gadiem ilgi un tagad vienā rāvienā izlauzusies uz āru. Bija patiešām labi. Domāju, ka abiem. Pēc tam viņa aizveda mani savā automašīnā līdz manas ielas galam un palaida, lai atžirgstu, ejot mājās, neradot sievā nekādas aizdomas vai liekus pārdzīvojumus. Tā arī viss notika.  

Pagāja nedēļa pēc mūsu pasakainā seksa. Es Līgu nekur nemanīju. Joprojām kavējos burvīgās atmiņās. Vainas sajūtas nebija. Bija vēlēšanās turpināt mūsu romānu, bet vienlaikus arī atturēties, jo tomēr esmu ģimenes cilvēks. Turklāt intensīvai dubultajai dzimumdzīvei nejūtos piemērots. Un tad viendien Līga man uz ielas paskrēja garām, ar acīm ķerot mani un vienlaikus it kā bēgot. Knapi sveicienu atņēma.

 

Domāju: ko gan tas nozīmē? Un tomēr neuzdrošinājos viņai pirmais tuvoties izvaicāt. Un tā no reizes līdz reizei, kad atkal kaut kur pa gabalu manīju pavīdam Līgu. Šķiet, arī viņa vairījās trāpīties man tuvumā. Es pat iekšēji sāku mocīties pārdomās par to, vai viņai sekss ar mani patiešām bijis labs jeb man tikai tā izlicies.

 

Un tad vienreiz mēs abi nejauši saskrējāmies šaurā koridorā manā darbavietā... Un viņa nočukstēja: "Kāpēc tu vairs nemeklēji mani?" Samulsu. Vai ta es viņu jelkad meklēju? Laikam viņa šo domu izlasīja manās acīs. Apcirtās riņķī un nošņācās: "Aizmirsti!"

 

Kopš tās reizes viņa vairs neatņem manu sveicienu. Dzirdēju baumas par to, kā Līga mani aprunā. Gan profesionālā ziņā, gan kā vīrieti. Viņa esot pamēģinājusi mani, tik draņķīgu seksu savu mūžu neesot piedzīvojusi. Saprotu, ka viņa labprāt mani samīdītu pavisam. Par ko?!

Pievieno komentāru

Komentāri 19

Vīrietis labākos gados

Redzi, Māri, dabā ir iekārtots tā, ka vīrietis ir mednieks, bet sieviete medījums. Sievietei patīk, ka viņu iekāro, tiecas pēc viņas, tur arī viss sāls. Jebkurai sievietei patīk, ja viņai kāds izrāda uzmanību, kaut arī pati to varbūt neizrāda. Un kā medījumam viņai patīk arī šat tad pabēguļot, un tur arī Tava kļūda, ka nedzinies pakaļ.

pirms 9 gadiem, 2009.11.11 19:35

Sallija

Drausmas...muļķis ir relatīvs jēdziens!:D

pirms 9 gadiem, 2009.11.07 01:45

zakis

labs..........Nevienai nabags nav vajadzīgs,ja nu vienīgi tādai,kura nekā dzīvītē nav redzējusi

pirms 9 gadiem, 2009.11.06 17:50

Ha,ha

Stulbie vīrieši-gribas gan izklaidēties,gan ar sieviņu būt pa labam. Bet diez vai tā sanāks,vienīgi bagātajiem lielpilsētā,kuriem ir dažādas iespējas,nevis mazpilsētas večiem plikadīdām,kuri ne prot izklaidēties,ne arī viņiem tādu līdzekļu,lai to darītu. Nevienai nabags nav vajadzīgs,ja nu vienīgi tādai,kura nekā dzīvītē nav redzējusi. Malacis tā sieviete,ka uzskata to saucamo Māri par tukšu vietu!

pirms 9 gadiem, 2009.11.06 15:08

Ak, nabadziņš ! Ko gan tu gaidīji, atraidi sievieti un vēl stulbi taisnojies, ka neko jau neesi gribējis. Baigais godavīrs atradies, haaaaaaaaaaaaaaaa. Vari jau arī godīgi pateikt, bija forši, bet es nevaru turpināt. Tā, lai sieviete nejūtas pazemota un atraidīta. Ja veči vispār ir spējīgi uz godīgu atbildi, vai mazums dzirdēts visādu glumu melu- man telefons bija saplīsis, es biju tik slims, ka gandrīz nomiru..., man sieva neļāva iziet no mājas utt.

pirms 9 gadiem, 2009.11.06 11:39

Psycho,nepatīk,ka taisnību pasaka?? Ai,ai!!! Tā tas ir ,ko lai dara,mīlulīt.

pirms 9 gadiem, 2009.11.05 20:56

AK

Pats gribēji, pats darīji, pats arī uzņemies atbildību.
Ja to nespēj, vismaz nesūdzies par to, ka Tev tādā pašā līmenī atbild.
Ko neteiksi, gandrīz vai izvarots, nabadziņš...

pirms 9 gadiem, 2009.11.05 20:26

vētra

Tev neerti nav sūdzēties par to,ka viņa nesveicinās?Kaut ko tādu pirmo reizi lasu,lupata.Ja Tu viņu negribētu,tad nekas ari nenotiktu.

pirms 9 gadiem, 2009.11.05 20:13

psycho

nu tak brauc pēcene pie tām citām tautām un nelasi latviešu murgojumus!

pirms 9 gadiem, 2009.11.05 19:39

color

Autors šim murgojumam ir sieviete,nevis kautkāds mistisks Māris.

pirms 9 gadiem, 2009.11.05 17:33

Pēcene

Ko izliecies,ka gandrīz nevainīgs esi bijis? Tā taču nav pirmā reize. Ak,šie mīkstie latviešu vīrieši,kas nevar ne uzšākt sarunu no lielas kautrības,ne kaut ko izdarīt citās jomās.Pilnīgi riebjas! Nemākuļi jūs esat un tādi jūs paliksiet,ar retiem,protams,izņēmumiem. Nav jums tā karstumiņa iekšā,ja salīdzina ar citām tautām.

pirms 9 gadiem, 2009.11.05 16:04

no pieredzes

Nenjem pieree, Liiga tachu ir tikai sieviete.

pirms 9 gadiem, 2009.11.05 13:54

Sliedes vecajās... Neizliecies jau nu tik nevainīgs. Nebija jau pirmā reize sānsoļos.

pirms 9 gadiem, 2009.11.05 12:03

x

Gnrīz jau domāju, ka pārgulēji ar cūku gripu.

pirms 9 gadiem, 2009.11.05 11:57

Lietotāju raksti