Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedalies konkursā „Latvijas garša sierā un medū”!

24.septembrī Jāņmuižas profesionālajā vidusskolā "Siera klubs" un Latvijas Biškopības biedrība organizē konkursu pavāriem „Latvijas garša sierā un medū". Komandā - divi dalībnieki. Varēs startēt desmit komandas. Piesakoties konkursam, jāizpilda mājas darbs - līdz 15. septembrim jāatsūta astoņu ēdienu receptes, katrā obligāta sastāvdaļa - siers un medus. Tas tāpēc, ka droši vien notiks atlase.  

Varbūt tieši jūsu restorāna, kafejnīcas, arodvidusskolas vai viesu mājas pavāru komanda uzvarēs konkursā „Latvijas garša sierā un medū". Uzvarēs un 1. - 3. vietu ieguvēji dosies ceļojumā uz Stoholmu.  

Vieni no vissenākajiem un veselīgākajiem produktiem - siers un medus - ienāks jaunās ēdienu receptēs. Arī citi dažādi produkti. Tos visus apvieno stingra norāde: ražoti un pārstrādāti Latvijā.

 

Konkursa mērķis ir :

 

* veicināt pavāru profesionālo izaugsmi, kā arī teorētisko zināšanu profesionālu sasaisti ar praksi;


* iepazīt un pārzināt Latvijā ražoto produktu spektru un tos prasmīgi izmantot ēdienu gatavošanā;


* ar mediju starpniecību uzlabot Latvijā ražoto produktu tēlu sabiedrības un konkrētu mērķa auditoriju uztverē, uzsverot produktu (īpaši siera un medus) vērtīgās īpašības, dabiskumu un nozīmi veselībā;


* galarezultātā radīt jaunas ēdienu receptes, akcentu liekot uz diviem virzieniem:


o kulinārā mantojuma saglabāšana,


o neparastums un mūsdienīgs noformējums ēdienu pasniegšanā.

 

Konkursa uzdevums: 3 stundu laikā komanda pagatavo 2 ēdienus (no katra 4 porcijas). Obligātas sastāvdaļas - siers un medus. Visus produktus piedāvās organizatori. Produkti nav noslēpums. Gan konkursa nolikums, gan produktu saraksts katram interesentam tiks aizsūtīts.

 

Konkursantu pieteikumus un mājas darbus gaida konkursa rīcības komisija. Tās priekšsēdētāja, Skrundas arodvidusskolas skolotāja Gunta Stepanova (mob. 26421485, e-pasts: gunta.stepanova@inbox.lv) atbildēs arī uz interesantu jautājumiem.

 

Piedalies un uzvari! Parādi savu māku un paskaties, ko prot konkurenti.

 

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti