Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmoreiz vēsturē norisināsies LU Absolventu diena

Pirmoreiz vienkopus tiek aicināti visi Latvijas Universitātes (LU) absolventi, lai kopīgi tiktos LU Absolventu dienā, svinētu ne tikai pavasara iestāšanos, bet arī veidotu dāvanu LU tās simtgadē – Absolventu taku. LU Absolventu kluba (AK) aicina uz šiem svētkiem 19. maijā LU Botāniskajā dārzā, Rīgā.

LU ir viena no senākajām un tradīcijām bagātākajām augstākās izglītības iestādēm Latvijā. Kopš 1919. gada to ir absolvējuši vairāki simti tūkstošu absolventu. Tāpēc LU AK nolēmis tos aicināt vienkopus un svinēt atkalsatikšanās svētkus.

“Absolventu dienā kopā ar ģimenēm, studiju biedriem un pasniedzējiem baudīsim pavasara atnākšanu dārza svētku burvībā. Pasākuma programma ietvers gan muzikālos priekšnesumus, tai skaitā LU pūtēju orķestri, LU Fizikas un matemātikas fakultātes jaukto kori “Aura”, gan īpašo vakara viesi - grupu “Pērkons”. Tāpat pasākuma gaitā varēsim klausīties pazīstamu absolventu stāstos Sarunu teltī, skatīties improvizācijas teātri “Spiediens” un piedalīties dažādās aktivitātēs gan lieliem, gan maziem - LU fakultāšu demonstrējumi, ekskursijas par Botānisko dārzu, puķu stādīšana bērniem, gan fizisku dārgumu, gan piedzīvojumu izsole un ne tikai. Vakara gaitā tiks paziņots arī LU Absolventu kluba Gada biedrs,” skaidro LU AK valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Brencis.

Ieeja pasākumā

Tuvojoties Alma Mater simtgadei, vēlamies Latvijas Universitāti, jo īpaši Botānisko dārzu, katru gadu padarīt vēl skaistāku, tāpēc ziedosim absolventiem, viņu ģimenēm un viesiem patīkamam piedzīvojumam - Absolventu takai. Pasākumā tiks prezentēts izstrādātais takas projekts un drīzumā tiks uzsākta takas izbūves pirmā kārta. LU Absolventu klubs vērš uzmanību, ka ziedojums nodrošina ieeju pasākumā: http://absolventudiena.lu.lv/

Ierašanās no plkst. 17.30, bet oficiālā atklāšana - plkst. 19:00.

Latvijas Universitātes Absolventu klubs ir dibināts 2016. gada janvārī pēc augstskolas absolventu iniciatīvas. Kluba mērķis ir vienot LU absolventus, lai dotu universitātei savu pieredzi, zināšanas un resursus un kopīgiem spēkiem celtu universitātes diploma vērtību.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti