Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Regulators aicina svētku laikā pasargāt savu pasta sūtījuma piegādi no nepatīkamiem starpgadījumiem

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) atgādina lietotājiem, kuri uz svētkiem vēlas iepriecināt draugus un ģimeni, nosūtot vēstules, pasta pakas vai iegādāties pirkumu internetveikalā, darīt to savlaicīgi un parūpēties par drošu sūtījuma piegādi.

Lai saņēmējs saņemtu pasta sūtījumu, lietotājam pirms pasta sūtījuma noformēšanas, ir lietderīgi ievērot minētos nosacījumus:


·     Precīzi norādīta pilna piegādes adrese (saņēmēja vārds, uzvārds un adrese, īpaši, norādot pasta indeksu) un telefona numurs;


·     Pasta sūtījuma reģistrēšana, laiadresēts saņemtu pasta sūtījumu tieši rokās;


·     Rūpīga un atbilstoša pasta sūtījuma iepakojuma izvēle saskaņā ar pasta operatora prasībām, ar kurām lietotājs var iepazīties pasta operatoru mājaslapās.


Neprecīzas piegādes adreses gadījumā lietotājam var nākties maksāt papildus maksu par adreses precizēšanu. Tādēļ, lai nerastos nepatīkamas situācijas, īpaši svētku laikā, Regulators aicina rūpīgi pārbaudīt un pārliecināties par piegādes adreses pareizību. Gadījumā, ja lietotājs ir iegādājies preces internetveikalā un piegādes adrese ir norādīta kļūdaini interneta veikala vainas dēļ, kurā veikts pasūtījums, lietotājam ir tiesības vērsties pie interneta veikala ar lūgumu kompensēt pasta operatora piemērojamo papildu maksu par pasta adreses precizēšanu.

 

Turklāt Regulators aicina lietotājus būt vērīgiem, saņemot pasta sūtījumus svētku laikā. Pirms pasta sūtījums tiek izsniegts saņēmējam pret parakstu, Regulators iesaka lietotājam novērtēt pasta pakas vizuālo izskatu, lai pārliecinātos, ka pasta paka nav bojāta no ārpuses. Ja uz iepakojuma ir redzamas pazīmes, kas liecina, ka pasta sūtījums ir bojāts, lietotājam ir tiesības uzreiz vērsties pie pasta operatora, pieprasot atvērt pasta sūtījumu vai arī atteikties no sūtījuma saņemšanas.


Svētku laikā strauji pieaug pasta sūtījumu skaits, tādēļ Regulators aicina lietotājus rūpīgi sekot līdzi pasta komersantu paustajai informācijai par sūtījuma piegādes laiku un būt saprotošiem.


Pievieno komentāru

Lietotāju raksti