Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīkojas negodīgi 3

27.augusta laikrakstā nopublicēts raksts par to, kas notika Nākotnes ielas 2/3 mājā. "Vidzemes enerģija" ir pārkāpusi savas pilnvaras par siltuma piegādi Gulbenē, konkrēti 2/3 mājā, jo Ministru kabineta noteikumu nr. 876 26/6. un 33.punktā teikts, ka piegādātājam ir tiesības, brīdinot trīs dienas iepriekš, pilnīgi vai daļēji pārtraukt siltumenerģijas piegādi lietotājam, "ja lietotāja siltumtīklos vai siltumpunktos uzstādītie siltumenerģijas skaitītāji ir noņemti, sabojāti, tiek traucēta to normāla darbība vai noņemtas to plombas".

Šinī gadījumā nezināmu iemeslu nebija plombas vienam sensoram. Pieļauju, ka to neuzlika tad, kad plombēja siltumskaitītāju.


Gulbeniešiem, kuri saņem siltumu, būtu jāzina, cik negodīgi rīkojās "Vidzemes enerģija", kuras direktors ir Gvido Stucka. Kā var atnākt ar jau parakstītu aktu, bet pašam siltummezglā nebūt klāt? Tas kvalificējas kā dienestā stāvokļa ļaunprātīga izmantošana, jo viņš atrodas komisijas sastāvā, bet augša apstiprina komisijas aktu. Tā pēc likuma nedrīkst būt.


Noteikumi nr. 876 paredz saņemt kvalitatīvu siltumnesēju, bet nepildām šo noteikumu 6.9.punktu, jo nevienā siltummezglā nav grafika, kur būtu norādīts, kādai temperatūrai ir jābūt, kādas ir pielaides, nav norādīts spiediens, turp un atpakaļgaita. Es jau piecus gadus par to cīnos, bet īpašnieki mainās, tarifi kāpj un šinī apkures sezonā kāps par 10 - 15 Ls/MWh būs vairāk. Es esmu lūdzis novada izpilddirektoru šo jautājumu sakārtot, mēnesis ir pagājis, bet atbildes nav un droši vien nebūs, lai gan Satversmes 104.pantā teikts: "Ikvienam ir tiesības likumā paredzētajā veidā vērsties valsts un pašvaldību iestādēs ar iesniegumiem un saņemt atbildi pēc būtības. Ikvienam ir tiesības saņemt atbildi latviešu valodā". Ir radusies situācija, ka nevis novada dome kontrolē siltumdevēju, bet gan siltuma ražotājs diktē savas vēlmes. Domes atbildīgās amatpersonas tam piekrīt. Cik ilgi?


Komisijas aktos ir norādīts, ka uz skaitītāja plombu vispār nav. Tie ir klaji meli! Nebija vienas plombes uz sensora, un tas nevarēja ietekmēt uzskaiti. Kā varēja notikt, ka 2008.gada 15.augustā uzstādīja skaitītāju pēc verifikācijas, to nenoplombējot? Pagāja četri mēneši pēc vairākiem maniem lūgumiem, lai noplombē. Bija apkure, karstais ūdens, to neatslēdza. Kāpēc? Tagad to izdarīja ar virkni pārkāpumu - aktos rakstīts, ka aizvērts un noplombēts ievadventilis, bet dabā noplombēja atpakaļgaitas ventili. Viss izdarīts nepareizi! Vainīgo nav, vainīgi tie, kuri pretojas maksāt lielos tarifus par gāzi, kuru neizmantoja. Lietuvas investors izkrāpa no gulbeniešiem 276 165 latus.


Tagad par parādiem. Uz 2009.gada 26.augustu pulksten 14.00 bijām parādā 1566 latus. Tas arī ir viss parāds, par kuru atslēdza karsto ūdeni. Informēju gulbeniešus, ka notikušajā tiesas sēdē "Vidzemes enerģija" nevarēja pierādīt, ka mēs esam to summu parādā, jo lieta bija par diviem mēnešiem - janvāri, februāri, - kuri bija apmaksāti simtprocentīgi un vēl 200 latus vairāk.


Man ir lūgums direktoram, novada domei - sakārtojiet to apkuri! Pildiet Ministru kabineta noteikumus nr.876, lai tie attiektos uz visiem, kam ir sakars ar apkuri, bet nevis uz vienu māju! Ir jātiekas ar smaidu, jāpalīdz visiem šo smago periodu izdzīvot. Mēs visi kopā to varēsim!

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Runcis

Atrak liekat jaunas plombes, savadak paliek garlaicigi. Ja kas manai runcenei ir 3 mantinieki kuriem ari nagi jau niez plombes raut

pirms 10 gadiem, 2009.09.02 17:28

Kažam vajag noteikt iziet MELU DETEKTORU, tad zinās, kurš to plombi ir norāvis !

pirms 10 gadiem, 2009.09.02 16:43

...

Kā var kaut ko tādu rakstīt /tādu nemaz nevar nosaukt par cilvēku"/ ja pats nevienu labu vārdu nevienam nav pateicis, pa māju iet gānīdamies, zvērs baurojošs. Lai tās tantiņas ar kurām viņš tur čupojas ģībst, mums tādu bauroni nevajag. Un ja viņš tik ļoti kārtīgs ir, tad kāpēc nebija tās plombes, kā tad to neredzēja tik perfekts ?

pirms 10 gadiem, 2009.09.02 13:29

Lietotāju raksti