Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saldumu ražotājs "Laima" prezentēs jaunu darbības virzienu un jaunu eksporta zīmolu

Šodien, Latvijas vadošais saldumu ražotājs Laima uzsāk darbu gadskārtējā Krievijas un Austrumeiropas izstādē „Prodexpo 2013". Tajā tiks prezentēts jauns darbības virziens: toršu un kūciņu eksporta iespējas. Šim nolūkam radīts jauns eksporta zīmols „Laima Old Town Bakery" („Laima Vecpilsētas Beķereja"). Otrs būtisks jaunums - Laima ekskluzīvo konfekšu sērija ar oriģināliem, Latvijas ēšanas tradīcijām raksturīgiem konfekšu pildījumiem. Izstādē tiks akcentēta arī Laima klasisko vērtību - produktu Serenāde, asorti u.c. -attīstība, veidojot jaunas produktu līnijas.

Ieva Jonsone, uzņēmuma eksporta direktore: „Liekot lietā „Staburadze konditoreja" vairāk kā simts gadu krātās meistaru prasmes un apvienojot tās ar inovāciju - īpašu sasaldēšanas tehnoloģiju - piedāvāsim mūsu meistaru roku darbu: tortes un kūciņas arī eksporta tirgos. Jaunais Laima eksporta zīmols „Old Town Bakery" jau šobrīd piedāvā 12 produktus. Svaigus vai saldētus. Tajā skaitā patērētāju plaši iecienītās tortes „Cielaviņa" un „Roko". Arī jaunumus, piemēram, „Cielaviņa kūciņas". Šogad zīmols tiks papildināts vēl ar trim jauniem produktiem."  

Laima Exclusive piedāvās Latvijai raksturīgas garšas

Attīstot ekskluzīvo Laima šokolādes konfekšu ražošanu, izvēlētas tiek jaunas, inovatīvas garšas, kuras raksturīgas tieši Latvijas tirgum un ir pievilcīgas ar savu oriģinalitāti arī eksporta tirgos. „Prodexpo 2013" Laima prezentēs plašu ekskluzīvo šokolādes konfekšu klāstu, izceļot oriģinālās garšas: konfektes ar ķirbju sēklu, upeņu- karameļu, zemeņu želejas pildījumiem.

 

„Šobrīd Laima ražotie saldumi jau ir pieejami lielākajos Krievijas veikalu tīklos kā „Auchan", „Okei","7 kontinents", „X5 Retail", „Diksi", „Lenda". Arī Latvijas veidotajā „Rižskij dvorik". Apzināmies, ka patērētāji, kas iecienījuši Laima šokolādi, gaida no mums jaunumus, tāpēc iepazīstināsim kā esam attīstījuši viņu iecienītās, Laima klasiskās vērtības. Krievijā labi pazīstama Laima Serenāde. Prezentēsim kā attīstījies leģendārais zīmols, piedāvājot arī Serenāde šokolādes tāfelīti, Serenāde saldējumu un Serenāde torti," atzīmē Ieva Jonsone.

 

Laima atzīta arī kā saldumu suvenīru ražotājs

Krievijas tirgū iecienītas un pieprasītas ir Laima asorti konfektes. Pēdējos gados, atbildot uz patērētāju vēlmēm, Laima attīstījusi arī konfekšu - suvenīru kārbu ražošanu. Papildus jau tradicionālajām kārbām Rīga, Vilnius, Tallin, ar Laima zīmolu tiek ražotas arī īpašas kārbas Krievijas tirgum kā Moskva Zolotoglavaja un Caricino . Izstādē tiks prezentēts jaunums: paplašinot klasisko konfekšu sēriju, Prozit konfektes tiks piedāvātas arī suvenīru kārbās Sanktpeterburg, Vilnius, Tallin.

 

„Prodexpo 2013" laikā Laima rīkos forumu saviem patērētājiem, lai precīzāk noteiktu klientu vēlmes un nostiprinātu zīmola atpazīstamību. 2012. gadā eksporta apgrozījums uz Krievijas tirgu sasniedza 2,2 miljonus latu. 2013. gadā plānots eksporta pieaugumu uz šo tirgu palielināt par 15%. Kopumā AS Laima produkciju tiek eksportēta uz 27 eksporta valstīm, t.sk. Baltijas valstīm, Krieviju, ASV, Kanādu, Lielbritāniju, Īriju, Baltkrieviju, Azerbaidžānu, Kazahstānu un Mongoliju. Eksports veido 42% no saražotās produkcijas.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti