Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Suņu saimniekus aicina būt apzinīgākiem 9

Kāda Nākotnes ielas daudzdzīvokļu nama iemītniece vērsās redakcijā, lai izteiktu savu sašutumu un arī aicinātu suņu saimniekus būt apzinīgākiem.

"Tas vairs nav izturams. Vai tiešām ir grūti savākt sava suņa izkārnījumus? Izved suņus ārā no saviem dzīvokļiem, un suns turpat pie mājas nokārtojas. Varbūt tomēr, ja nevar aiz sava suņa savākt, var vismaz viņu aizvest tālāk? Tur, kur nav māju. Tad, kad bērni grib paskriet pa zālīti, vienmēr saku, lai to nedara, citādi iekāps suņa izkārnījumos. Lai arī tas ir maza auguma suns, tomēr pēc tā ir jāsavāc. Labi, ka vēl neved suņus nokārtoties bērnu rotaļlaukumā. Tie ir tikai atsevišķi gadījumi, varbūt gadā reizi vai divas var redzēt, ka tiešām suņa saimnieks savāc aiz sava suņa tā izkārnījumus. Biju Anglijā. Tur pļavās, ceļa un trotuāru malās neredz suņu izkārnījumus. Viss ir tīrs un sakopts. Redzēju, ka pa pļavām saimnieku palaisti skraida suņi un saimnieki ar maisiņu iet no aizmugures un visu savāc," saka gulbeniete.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

lelle

Lasu komentus un domāju: dzīvnieku patversmes n e v a j a g !! Ja būtu patversme, tad būtu arī vairāk nelaimīgu dzīvnieciņu, sak' gan jau savāks tos savairojušos pagrabu bomzīšus!

pirms 7 gadiem, 2013.01.15 15:27

pļāvējs

Man raisās sekojošas pārdomas: ja jau novada dome nevar pieņemt noteikumus,kas liek suņu (arī kaķu) saimniekiem savākt aiz mīluļiem mēslus, tad varbūt to varētu var darīt paši deputāti. Man kā zāles pļāvējam vasarā pilnas drēbes un acis ar sasmalcinātiem suņu ***em! un par kādu sodu tas jādara sētniekiem?? Šie cilvēki būtu pelnījuši dzīvnieku nodevas sadalījumu. Jā, protams, es arī atbalstu patversmes nepieciešamību, bet kas viņu uzturētu? Valsts- nē, pašvaldība- nē, ziedojumi ir neregulāri... Manuprāt, suņu un kaķu turēšanas nodokli vajadzētu pielīdzināt nekustāmā īpašuma nodoklim, lai padomā, vai ir vērts mocīt suni (arī kaķi) dzīvoklī, bet, kad apnīk, izmest uz ielas...

pirms 7 gadiem, 2013.01.15 15:20

Pirms mācīt kādu savākt suņu kakas, vajag pārmācīt tos, kuri met pa braucoša auto logiem kaķēnus, piesien suņus mežā pie kokiem un vēl visādos neiedomājamos veidos spīdzina dzīvniekus, jo iedomājas esam sevi augstākus un varenākus.

pirms 7 gadiem, 2012.11.04 15:46

xxxxx

Arī Gulbenē ir apzinīgi cilvēki un jācer, ka tādu būs aizvien vairāk! Bet tie, kuri atstāj savus sūdus un savu dzīvnieku sūdus paši tajos iekāps ne tik līdz kaklam, bet arī tā ka mutē smelsies....

pirms 7 gadiem, 2012.11.03 21:44

Baigā kundzīte. Ja viņai kaut kas neapmierini, lūdzu, lai iet pati lasīt izkārnījumus. Es nesūdzos. Lielākie atkritumi ir paši cilvēki!

pirms 7 gadiem, 2012.11.01 22:57

wq

aiz cilvēkiem vel pretīgāki atkritumi paliek, suņu atkritums dabīgā ceļā sadalās, bet cilvēku saražotie atkritumi nesadalās un no tā cieš mūsu planēta. Nav nekas patīkams iekāpt suņa kakā, bet cilvēkiem arī plastmasas ražotājai - iemītniecei ieteiktu saudzēt dabu un veikalā iepērkoties iztikt ar auduma maisiņu ko var lietot vairākkārt un plastmasas pudeles pirms izmešanas salocīt...vispār jau ejot uz savu dzīvokli bieži vien nākas kāpt pāri cilvēka urīna peļķēm un izkārnījumiem un arī spļaudekļiem.

pirms 7 gadiem, 2012.11.01 14:29

Lietotāju raksti