Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tā turpināt!

Stāķu klubā 7.martā notika Stradu pagasta kolektīva "Baltābele" rīkotais atpūtas pasākums par godu 8.martam - Sieviešu dienai.

Pasākumā piedalījās pensionāru padomes priekšsēdētāja Mārīte Cine, deju kolektīva vadītāja Larisa Augstkalne, vokālā ansambļa vadītāja Daira Karole, Stradu pagasta priekšsēdētāja Anna Vīgante, to vadīja Stradu pagasta kultūras darba organizatore Astrīda Vilciņa.

 

Bija aicināti viesi - kolektīvs "Latgalīte", Gulbenes rajona invalīdu biedrības biedri kā arī citi.

 

Muzicēja Agris Vīgants no Stradu pagasta, tā teikt - visi savējie. Mani uzaicināja tēvs, kurš dejo minētajā deju kolektīvā "Baltābele". Mēs, visa ģimene, ar to ļoti lepojamies.

 

Šis pasākums bija fantastisks! Uz galdiem netrūka lauku labumu, visi bija jautri, atvērti, atraktīvi, ļoti sirsnīgi un mīļi. Man bija liels prieks būt viesim šajā pasākumā, kurā bija padomāts par visu - vispirms uzstājās deju kolektīvs "Baltābele", dejoja un dziedāja.

 

Bija arī teātra uzvedumi, kuros varēja izsmieties no sirds, par to jāpateicas Stradu pagasta amatierteātrim.

 

Vakara gaitā bija februāra un marta pagasta jubilāru sumināšana, arī viesu uzstāšanās, kā arī sveiciens organizētājiem, dažādas atrakcijas un, protams, dejas.

 

No sirds prieks skatīties, kā sieviete 80 gados dejo un priecājas. Superīga omīte!

 

Šajā pasākumā bija īpaša gaisotne, par to jāpateicas priekšsēdētājai A.Vīgantei, kolektīvam "Baltābele" un vakara vadītājai A.Vilciņai. Sumināti visi dalībnieki! Lai visiem laba veselība, spēks un dzīvesprieks! Saka, ka ir jāmāk atpūsties - šie cilvēki to māk. Tā turpināt!

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti