Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tikai no malas raugoties 13

Sieva uzskata mani par neuzticīgu vīru, daudzi paziņas domā tāpat, vietējā draudze pat ir centusies izdzīt no manis nelabo garu, bet velti. Tas tāpēc, ka tas gars manī nav nelabs, tas ir brīnišķīgs, tas piešķir krāsas dzīvei, ikdienai. Manī ir veselīgas seksualitātes gars, nē, gariņš - tā skan mīlīgāk. Mani saprot tie vīri, kuriem sievas nespēj sniegt to, ko viņi vēlas, un tādā apjomā, kā viņi vēlas. Bet es vēlos katru dienu. Daudzi ir ieteikuši šķirties, meklēt piemērotu sievieti, bet tas neko nedod, jo es mīlu tieši savu sievu. Protams, man ir arī mīļākās, kā gan citādi.

Tā mana dzīve rit. Te dzīvoju ar sievu, te esmu aizgājis, te atkal atgriezies. Un paralēli man ir otra dzīve - mīļākās, kuras knapi spēju valdīt, jo viņas negrib saprast, ka ir man tikai tāds bezizejas jeb pagaidu variants, jo es savu sievu nekad tā īsti nepametīšu viena vienīga iemesla dēļ. Es savu sievu neprātīgi mīlu. Viņa man ir talantīga sieviete. Viņai ir daudz hobiju. Jaunākā aizraušanās - Austrumu dejas. Kad viņa dejo, es burtiski zaudēju pamatu zem kājām. Man gribas nozagt savu sieviņu visas publikas acupriekšā un pazust kopā ar viņu, lai atrastu vientuļo salu un tur mēs paliktu divatā mūžīgi. Bet tas nav iespējams. Viņa nekad nepiekristu. Viņai ir mūsu bērni, darbs, radi, draugi, sadzīves rūpes un dejas. Es nevaru dabūt sev savu sievu visu. Un viņa nevar dabūt visu mani, jo nemaz nevēlas visu. Tā, lūk. Tikai no malas raugoties viss ir vienkārši. Skaidrs?

Pievieno komentāru

Komentāri 13

10.09.2009. 16:50:24

Kā gribu, tā rakstu. Nepatīk nelasi!!!

pirms 10 gadiem, 2009.09.11 08:25

Iemācies latviešu valodu-adresēts tam,kas raksta ''šitajam''.Un tad sāc spriedelēt.Arī vārda ''tipa'' latviešu valodā nav.

pirms 10 gadiem, 2009.09.10 16:50

Nu cik var drillēt šitos benediktus,krikumus ,niezes, līgo vectētiņus ???

pirms 10 gadiem, 2009.09.10 12:48

Es vispār neredzu jēgu šitajam rakstam... Tas tip māca, ja nevaru dabūt pie lauleņa, tad jāmeklējas citur?

pirms 10 gadiem, 2009.09.10 11:30

Cilvēks jau pēc būtības nav monogāms, turklāt tas velkas jau gadu tūkstošiem. Var jau mēģināt apspiest sevi un iecentrēties uz vienu, bet tas ir pat nedabiski. Laulība ir saistīta ar privātīpašuma tieksmēm. Mans, tavs, vīrs, sieva, bērns, māja un, lai cik smieklīgi nebūtu, arī mans mīļākais vai mīļākā. Ha, tāds nu tas cilvēks ir... nepārdzīvo, Benedikt!

pirms 10 gadiem, 2009.09.09 12:57

m'il'ak'a jeb pagaidu variants

Mīļākās jeb pagaidu variants parasti nemaz negrib , lai tu pamet savu sievu. Jo daudzām no viņām arī tu esi pagaidu variants - dzīves krāsām tā teikt un pēc tavām netīrajām zeķēm viņas nemaz nekāro. Tā, ka no malas raugoties viss ir vēl vienkāršāk. Sorry, darling!

pirms 10 gadiem, 2009.09.08 18:36

Lietotāju raksti