Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vai iekšlietu ministre Linda Mūrniece spēj vadīt ministriju?

Neatkarīgā policistu arodbiedrība (NPA) izsaka dziļu līdzjūtību 11.oktobrī Ludzā bojā gājušo bijušo Valsts policijas darbinieku Jāņa Matisana un Stepana Lobina ģimenēm, tuviniekiem un kolēģiem.

NPA uzskatā vainas daļa par notikušo traģēdiju Ludzā jāuzņemas iekšlietu ministrei Lindai Mūrniecei, jo nav spējusi atrast laiku tikties ar bijušajiem darbiniekiem, kurus skāra iekšlietu sistēmā veiktā reorganizācija un bija atvaļināti no dienesta, lai uzklausītu tos, noskaidrotu problēmas, sniegtu padomus, meklētu risinājumus, un lai iesaistītu bijušos darbiniekus Latvijas ekonomikas izaugsmē. NPA ne reizi vien norādīja, ka Iekšlietu ministrijas vadība un ministri ir vienaldzīgi pret bijušajiem darbiniekiem, nespēj tiem pateikties par nokalpoto valsts labā darbu. Faktiski jākonstatē, ka vairākums bijušo iekšlietu sistēmas darbinieki ir pamesti likteņa varā. Ne valsts, ne Iekšlietu ministrija, ne tās pakļautībā esošo Iestāžu vadītāji neizrāda rūpes un intereses par bijušajiem darbiniekiem, to ģimenēm. Netiek meklētas iespējas bijušo darbinieku sociālo problēmu risinājumiem.

Līdz pat šodienai iekšlietu ministre Linda Mūrniece nespēja atrast laiku tikties ar arodbiedrībām pirms 2010.gada budžeta sagatavošanas, kaut gan šāds ierosinājums arodbiedrības izteica un arī parakstīja sadarbības līgumu.

Rodas šaubas, vai iekšlietu ministre Linda Mūrniece spēj vadīt ministriju un risināt tajā samilzušas problēmas.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti