Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vai ir jāatlaiž Rīgas dome?

Katram ir iespēja izteikt savu viedokli par to, vai ir nepieciešams atlaist Rīgas Domi. To var ērti izdarīt platformā ParvaiPret.lv.

Valdība izskatīšanai Saeimā virza Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izstrādāto likumprojektu, kas paredz atlaist Rīgas domi un iecelt pagaidu administrāciju. Likumprojekts nosaka, ka domes vēlēšanas notiek pirmajā sestdienā, kas būs divus mēnešus pēc šā likuma spēkā stāšanās.

VARAM ministrs Juris Pūce šādu rīcību pamato ar pārkāpumiem Rīgas domē, kā arī uzsver, ka pašvaldība savas funkcijas nepilda pienācīgi un atbilstīgi rīdzinieku interesēm. Kā norādīts likumprojektā, tā mērķis ir “novērst situāciju, ka Rīgas dome pieļauj nelikumīgu rīcību un nepilda Atkritumu apsaimniekošanas likumā, likumā “Par pašvaldībām” un citos normatīvajos aktos noteikto pašvaldības autonomo funkciju - sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma organizēšanu”. Tikmēr Valsts kancelejas Juridiskā departamenta atzinumā bija norādīts, ka šajā likumprojektā trūkst pietiekamas juridiskās argumentācijas.

Katru nedēļu par karstākajiem Saeimas balsojumiem tiek veidoti jautājumi arī platformā ParvaiPret. Atceries, ka balsotājiem ir nepieciešama reģistrēšanās platformā, lai balsis tiktu pieskaitītas. Katram reģistrētajam lietotājam ir savs profils, kurā var apskatīt saderību ar esošajiem deputātiem un partijām pēc patiesajiem balsojumiem.
NB! Individuālo profilu DATI IR REDZAMI TIKAI PAŠAM LIETOTĀJAM!

Seko līdzi darbiem, nevis solījumiem. Nesēdi malā un izsaki savu viedokli par topošo likumdošanu - ParvaiPret.lv!

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti