Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vai teltīs dzīvojošie protestētāji kaut ko panāks?

Viedokļi par "telšu pilsētiņas" iemītniekiem ir dažādi

Domās solidarizējas Andis Caunītis, deputāts

 

Protams, ka man šī protesta akcija ir pieņemama. Nezin kāpēc mūsu sabiedrībā notiek tā, ja kāds skaļāk kliedz, tad, protams, viņu dzird un viņš arī dabū to, ko vēlas. Bet, ja kāds par savām problēmām klusē, tad citi domā, ka viss ir kārtībā. Ja telšu pilsētiņa būtu lielāka un protestētāju vairāk, tad spiediens arī būtu lielāks. Es salīdzinu divas lietas - viens uzkāpj Vanšu tiltā un viņa dēļ aptur satiksmi, jo nezin kas ir noticis, bet te viens protestētājs pie Ministru Kabineta naktī varētu nosalt, tas nevienu neuztrauktu. Ja uzkāpj tiltā, tad tas ir ārkārtas notikums, bet, ja viens guļ aukstumā teltī, pret kaut ko protestējot, tad par to daudzas institūcijas, kurām vajadzētu satraukties, nesatraucas. Domās es solidarizējos ar "telšu pilsētiņas" iemītniekiem..


Protesta veids nav pareizais

Dzintars Galejs, pensionārs

 

Tieši šāda protesta veidam nav jēgas. Protesta veids nav izvēlēts pareizais. Tādā veidā protestēt ir bezspēcīgi, jo valdība pašreiz rīkojas saprātīgi, budžetu uzturot tādā līmenī, kādā tas jāuztur. Izmainīt kaut ko var vēlēšanas. Ja nākamajā rudenī vēlēšanās cilvēki nobalsos par tiem, kas nav "sasmērējušies", un ja neietekmēsies no viltīgām reklāmām, tad nekārtību nebūs.


Domās es esmu kopā ar telšu pilsētiņas protestētājiem, ja tikai viņi iet ar pareiziem nolūkiem, bet ir jau tādi, kas vienkārši negrib strādāt. Jaunieši ir atradināti no darba, tāpēc daudzi bēg no laukiem uz Rīgu. Viņi negrib strādāt fizisku darbu un gūt no tā ienākumu, bet grib tikai izklaidēties tusiņos, tāpēc šādi jaunieši, sastopoties ar grūtībām, ir gatavi protestēt pat aukstā laikā, lai iežēlinātu sabiedrību.

 

Es tā nedarītu

Māris Blūms, bezdarbnieks

 

Tas, protams, ir viens no cīņas veidiem, kā varētu protestēt un pievērst uzmanību. Cik zinu, tikai viens ministrs no daudzajiem šos protestētājus ir apciemojis. Izskatās, ka ir tā - kad viņi būs jau uz miršanas robežas, tad kaut kas arī notiks, bet kamēr viņiem viss ir kārtībā, protestētājus galvā neviens īpaši neņems. Personīgi es teltī esmu dzīvojis tikai vasarā.


Es protestētu citādāk, bet šādi ne. Ja dzīvotu Rīgā, nepiebiedrotos viņiem. Ja iet uz šādu akciju, jārēķinās arī ar to, vai veselība atļauj. Ja ir slikta veselība, tad gaidīto rezultātu var nemaz nesagaidīt. Katram tagad jau ir iespēja izpausties, un lai viņi dara, kā viņi grib, bet es tā nedarītu.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti