Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Versija par pusaudža ļaunprātīgu dedzināšanu neapstiprinās

Policija jau informēja, ka 25. jūlija vakarā no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem saņemta informācija, ka uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu tiek nogādāts 1999.gadā dzimis zēns, Limbažu iedzīvotājs, kuram konstatēta diagnoze - ķermeņa apdegumi.

Pārbaudot saņemto informāciju, Limbažu iecirknī uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13. nodaļas „Noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību".  

Veicot izmeklēšanu kriminālprocesā, nav gūts apstiprinājums zēna paustajai versijai par cilvēkiem melnajās maskās un ļaunprātīgo dedzināšanu, kas guvusi tik plašu rezonansi presē.

 

Ir noskaidroti draugi, ar kuriem zēns bijis kopā negadījuma brīdī. Policija izņēmusi lietiskos pierādījumus vietā, kur it kā notikusi dedzināšana un liecinieku statusā nopratinājusi vairākus deviņus līdz četrpadsmit gadus vecus zēnus. Šī vieta nav pat tuvu jaunieša norādītajai BMX trasei.

 

Pēc zēnu sniegtajām liecībām jaunieši kopā ostījuši benzīnu. Cietušais sācis spēlēties ar pudeli, kurā atradusies degviela un to aizdedzinājis.

 

Vakar, lai pārbaudītu cietušā sniegto versiju par uzbrukumu maskās Limbažos pie BMX trases un it kā notikušo dedzināšanu, policija aptaujāja vairākus desmitus cilvēku. Lai arī ieguldīti lieli cilvēku un materiālie resursi, šī versija nav apstiprinājusies. Policija joprojām lūdz atsaukties visus iespējamos aculieciniekus, kas vēlā pēcpusdienā un vakarā ievērojuši ko aizdomīgu BMX trases apkārtnē Limbažos blakus Limbažu Sporta skolai vai var sniegt kādu informāciju, kas palīdzētu noskaidrot apstākļus, kā zēns guvis apdegumus. 
 

Policija aicina arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus, kas neapdomīgi izplata sensacionāla rakstura informāciju, pirms publikācijas pārliecināties par informācijas patiesumu un ņemt vērā, ka ar šādu rīcību tiek traucēta izmeklēšana un policijas darbs. Šāda nepārbaudīta sensacionāla rakstura informācijas parādīšanās drīzāk var mudināt arī citus pusaudžus izdomāt un izplatīt informāciju dažādās versijās par it kā notikušiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti