Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Viedoklis: Par drošības policiju 11

Šī nedēļa valstī cilvēku atmiņā paliks vienmēr. Veikala „Maxima” jumta iebrukšana un turpmākie ēkas konstrukciju nogruvumi kļuva par masu slepkavām miera laikos, paņemot vairāk nekā pussimtu dzīvību un sakropļojot vēl vairāk dzīvju gan tiem, kuri tobrīd atradās veikalā, gan viņu piederīgajiem, jo tiem turpmākā dzīve nekad vairs nebūs tāda pati kā līdz šim.

Cik droši mēs varam justies ieejot veikalā? Šī doma tagad pārņem ikvienu cilvēku, kad speram soļus pie ieejas lielpārdotavā. Arī Gulbenē. Un nosāp atkal jau sirds par visām mazajām bodītēm, kuras savulaik no biznesa izspieda lielās.

Kas mums, cilvēkiem, kuri dzīvojam šajā valstī, var palīdzēt atgūties no šīs traģēdijas? Ticība, ka izvērtēsim notikušo godprātīgi un cīnīsimies visi kopā par to, lai ikviena cilvēka darba pienākumu pildīšanā būtu profesionalitāte, pienākuma apziņa un patiesa cieņa pret līdzcilvēku. Taču ne jau naudai vai patmīlai jāvalda pār pasauli un mums katru.

Tā sakrita, ka tieši šonedēļ divas reizes uz redakciju zvanīja vīrietis, kurš uzdevās par valsts drošības policijas darbinieku. Viņš zvanīja pavisam citā sakarā. Bija norūpējies par ir it kā politisko pasūtījumu, it kā svešas korespondences noslēpuma atklāšanu. Aicināja mani satikties bez pavēstes. Zvanīja arī redaktorei. Atbildējām – ja tā, lai viss notiek oficiāli!

Pa kaktiem nečukstēsimies. Šīs nedēļas notikumu kontekstā tagad liekas patiešām smieklīgi, ka vīrietis it kā no valsts drošības policijas
uztraucas saistībā ar „Dzirksteles” publikāciju, kas tapa atsaucoties uz „Vakara Ziņās” jau publicēto seksa skandālu jeb sakarā ar m...cīgo saraksti, kas no novada domes datoriem ilgstoši darba laikā esot notikusi Gulbenes novada domē.

Ak, vai! Vai tiešām drošības policijā kāds no novada domes darbiniekiem ir atzinies, ka tā patiešām ir viņa sarakste? Vai meklēja aizstāvību? Vai tiešām valsts nauda tiks tērēta TĀDA cilvēka šauro interešu un SILTĀS VIETAS nosargāšanai? Es, šīs valsts pilsone, esmu pret! Nenoliedzu ikviena cilvēka tiesības aizstāvēt sevi. Taču šim nolūkam mums katram ir vienādas tiesības, vēršoties tiesā kā
privātpersonai.

Ko es gaidu no valsts drošības policijas? Es ticu un ļoti ceru, ka tā iesaistīsies veikala „Maxima” traģēdijas cēloņu skaidrošanā, kas palīdzēs ikvienam Latvijā dzīvojošajam noticēt, ka vairāk nekas tamlīdzīgs neatkārtosies, ka dzīve kļūs drošāka.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

urbis

Nu, pirmkārt, pa telefonu tādas lietas nekārto. Jums kā žurnālistei vispār uz tādiem zvaniem nav jāatbild un nav jārunā, nemaz nerunājot par to, ka nav jāizdod nekāda informācija. Šoreiz, liekas, ka tā ir ķeršana uz muļķi un nekas vairāk, vienkārši debīls zvanītājs. Par to saraksti- arī tā visticamāk ir prasta šantāža vai arī provokācija, bet es uzskatu, ka žurnālistiem jau nu arī vajadzētu "filtrēt" nepārbaudītu info un nelaist tālāk to, ko "viena tante teica" nepārbaudot. šajā ziņā grēkojat, jāsaprot, ka var nodarīt kādam ļaunu, viss sliktais nāk dzīvē ar atsitienu. Pasakiet šo visu arī savai red. Albertei!

pirms 6 gadiem, 2013.11.23 22:08

Ja iestājas kāds par savas korespondences nopludināšanu un korespondences noslēpuma atklāšanu drošības policijā, tad taču šis kāds nav anomīma persona un viņš nerūpējas par trešo personu korespondenci, bet par savu?

pirms 6 gadiem, 2013.11.23 22:14

žagata

Jā, jā, un šī persona nav neviens cits kā mūsu slavenais Caunītis, kurš grib atrast ziņu avotu, lai pats varētu purnu izsist, bet lai atceras, ka nav Padomju laiki, kad viss bija pērkams un varēja lietas kārtot bez likumiem. Arī prese nav iespaidojama, kā viņš bija iedomājies.
Dzirkstele malači! Nepadodaties provokācijām un šantāžai no Caunīša puses, ko viņš mēģina darīt iesaistot pat drošības policiju (varbūt arī viltus), lai iebaidītu.

pirms 6 gadiem, 2013.11.23 22:42

Policists

Caunītis ir atzinies pats drošības policijai, ka kāds ir nopludinājis viņa perverso saraksti un tagad meklē vainīgos, kas patiesībā ir varoņi, kuri izgaismoja perverso Caunīti.
Cik skaisti! Nemaz ilgi nebija jāgaida, kad vainīgā persona pati uzpeldēja visā savā krāšņumā! Tagad būtu jāpublicē redakcijai visa sarakste, bet ne tikai mazs fragments!
Tauta, līksmojiet, seksa skandālā vainīgā persona sevi ir atklājusi!

pirms 6 gadiem, 2013.11.23 22:33

tantuks

tieši tā, nav dūmu bez uguns

pirms 6 gadiem, 2013.11.23 22:44

gulbenieši

Laba ideja, tiešām tagad lūdzu publicējiet visu saraksti, ko bija sacerējis Caunītis, ja jau viņš ir atzinies, ka kāds ir viņa korespondenci nozadzis. Tā būs TOP lasāmviela visā Gulbenē, un ne tikai.:))))))))

pirms 6 gadiem, 2013.11.23 23:12

ieteikums

Informējiet par šo viltus privāto zvanu drošības policijas priekšnieku, lai izmeklē šo lietu. Kāpēc darbinieki strādā uz privāto pasūtījumu?

pirms 6 gadiem, 2013.11.23 22:51

vītne

Bez pārbaudes noteikti nekas netika publicēts, esmu pārliecināts. Tas pats tev dara ļaunu, nestrādājot tavā labā, bet gan darba laikā meklējot seksu internetā, tādējādi risinot tikai savas seksuālās problēmas. Bet galvenais, ka pašvaldība viņam par to maksā ap 1000Ls mēnesī.
Tu domā, ka tas ir normāli?:)

pirms 6 gadiem, 2013.11.23 22:57

žurnālistei likt aiz auss

Ja vēlaties interpretēt prezidenta runu, tad atcerieties, ka spriedums - slepkava var attiekties tikai un vienīgi uz personu!!! Nevis, citēju:"...jumta iebrukšana un turpmākie ēkas konstrukciju nogruvumi kļuva par masu slepkavām miera laikos,"

pirms 6 gadiem, 2013.11.23 23:14

jupis

Ko tu te murgo. Žurnālists var domu interpretēt kā vēlas, jo tas nav aizliegts, tāpēc nedzen zosis. Ej pamācies jurisprudenci un žurnālistiku un tad savu kvaku virini.:)))
Vai stulbs vai no Preiļiem.:)))))

pirms 6 gadiem, 2013.11.23 23:35

Lietotāju raksti