Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Visā Latvijā sākusies “Labo darbu nedēļa 2017”

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv no 16. Līdz 22. oktobrim jau devīto gadu rīko akciju “Labo darbu nedēļa”, aicinot sniegt tādu palīdzību, kam nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums. Tā var būt palīdzība kādam pensionāram mājas darbos vai vienkārša aprunāšanās, daudzdzīvokļu piemājas teritorijas sakopšana, rūpes par dabu, dzīvniekiem utt. Tie ir neskaitāmi daudzie darbiņi, kuriem ikdienā nepietiek laika vai motivācijas. Katram pašam ir iespēja iniciēt ideju par nepieciešamo Labo darbu vai iesaistīties un līdzdarboties kādā no http://labodarbunedela.palidzesim.lv lapā pieteiktajām aktivitātēm.

„Labo darbu nedēļa 2017” tika aizsākta jau 2.oktobrī, kad Palīdzēsim.lv redzes lokā esošie jaunieši kopā ar viesnīcu tīklu „Park Inn by Radisson” un mākslinieku no Ņujorkas Džoelu Bergenu nedēļas garumā veica radošu aktivitāti, apgleznojot Rīgas 5.speciālās internātskolas nojumes sienas.


Savukārt, PanCars kolektīvs un brīvprātīgie šoferīši 10.oktobrī uzbūra īstu svētku dienu Drabešu internātpamatskolas audzēkņiem, rīkojot orientēšanos ar mazajiem auto Rīgas ielās, izklaidi Skypark Latvija batutos un ralliju Sporta kompleksā 333.


14.oktobrī Palīdzēsim.lv jaunieši un brīvprātīgie devās uz zirgu stalli „Ventas vēji”, lai palīdzētu sakopt apkārtni un samīļotu zirgus.

Oktobris ir pasludināts par labo darbu spēļu mēnesi - Palīdzēsim.lv draugu HK Dinamo Rīga spēļu laikā ikvienam hokeja līdzjutējam 15. 17. un 23.oktobrī ir iespēja veikt savu labo darbu, piedaloties dažādās labdarības aktivitiātēs Arēnā Rīga. Spēļu laikā labo darbu vēstneši ar muzikāliem priekšnesumiem priecē un aicina uz labajiem darbiem - Lienes Šomases bērnu un jauniešu radošā studija, Milleru-Balandīnu ģimene, kā arī Zumba Fitness ar aktīvām dejām. Līdzjutējiem ir arī iespēja piedalīties labdarības loterijā un iegūt vērtīgas balvas.


Labais darbs – tā ir lieliska iespēja saliedēt kolektīvu vai klasi vienotā aktivitātē, tādējādi veicinot gan savstarpējo sadarbību, gan veicinot palīdzēšanas kultūru Latvijā, jo labie darbi vieno!2016.gadā akcijas aicinājumam atsaucās vairāk nekā 18050 cilvēku no Latvijas un emigrējušie latvieši, paveicot 536 labos darbus. Tika sniegta palīdzība gan līdzcilvēkiem, dzīvniekiem, gan arī sakopjot teritorijas un piemiņas vietas.


Akcijas laikā darbojas interaktīva mājas lapa ar Latvijas karti, kurā ikvienam dalībniekam ir iespēja atzīmēt savu plānoto vai/un paveikto labo darbu: http://labodarbunedela.palidzesim.lv


„Labo darbu nedēļa” turpina Latvijas valsts simtgades aizsākto aicinājumu, dāvināt savu laiku labiem darbiem pašiem sev un Latvijai, lai kopīgi paveiktu nozīmīgas lietas un tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas valsts simtgades jauniešu rīcības komiteju un Izglītības un zinātnes ministriju.


Pievieno komentāru

Lietotāju raksti