Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziemassvētku labdarības akcija “Sasildīsim sirsniņas”

Palīdzēsim.lv jau desmito gadu aicina sagaidīt svētkus, dāvājot prieku citiem -piedaloties akcijā “Sasildīsim sirsniņas”. Akcija tiek organizēta, lai piepildītu bērnu un jauniešu sapņus par Ziemassvētkiem kā gaišuma, siltuma un mīļuma pilniem svētkiem.

Palīdzēsim.lv šobrīd sadarbojas ar vairāk nekā 500 bērniem un jauniešiem ar dažādām veselības un sociāla rakstura problēmām. Katrs no šiem bērniem vēlas sagaidīt īstu Ziemassvētku brīnumu un mēs varam viņiem palīdzēt to piedzīvot!

Ziedotie līdzekļi tiks izlietoti dāvanām un jautram, izzinošam un aktīvam piedzīvojumam – Ziemassvētku ballei- uzburot Ziemassvētku brīnumu kopā ar mūsu radošajiem draugiem.

Jūs varat pievienoties un palīdzēt sagādāt bērniem un jauniešiem īstus svētkus, atbalstot mūs:

1) pārskaitot naudu uz organizācijas kontu – akcijai „Sasildīsim sirsniņas!”
NODIBINĀJUMS “PALĪDZĒSIM.LV”
Vienotais reģ. Nr. 40008137568
Adrese:Kr.Valdemāra 118, Rīga, LV-1013
NORĒĶINU REKVIZĪTI: AS “SEB banka”
LV90UNLA0050013761397
SWIFT kods: UNLALV2X

P.S. Veicot maksājumus, lūgums norādīt konkrētu maksājuma mērķi: akcijai “Sasildīsim sirsniņas!”. Uzņēmumiem par ziedojumu ir iespēja saņemt nodokļu atvieglojumu, jo esam sabiedriskā labuma organizācija.

2) izvietojot mantisko ziedojumu kasti savā uzņēmumā un kopā ar kolēģiem to piepildot ar svētku dāvanām.
Aicinām ziedot – saldumus (konfektes, cepumus, piparkūkas, riekstus, u.c.) kā arī: jauniešiem – grāmatas, kosmētiku, ķermeņa kopšanas līdzekļus, veļu, zeķubikses u.tml., rotas lietas. Bērniem – attīstošās rotaļlietas, grāmatas un zīmēšanas piederumus, krāsojamās grāmatas, puzles, galda spēles u.tml.

3) iegādājoties bērnu, jauniešu un ģimeņu radītos suvenīrus, apmeklējot “Palīdzēsim.lv” labdarības stendu t/c “Domina Shopping” 15. un 16.decembrī

Suvenīrus iespējams arī iegādāties:

* ”Palīdzēsim.lv” centriņā Kr.Valdemāra 118, iepriekš vienojoties par laiku

Par dāvanu iegādi lūdzam sazināties:

Laura Šteina tālr.: 29110203, e-pasts: laura.steina@palidzesim.lv

Akcijas norises laiks no 1. līdz 30.decembrim.

Lai mīlestības, draudzības un atbalsta piepildīts Jums un Jūsu mīļajiem šis Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti