Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ārkārtējs lūgums atbalstīt! 2

Ir pienācis brīdis, kad mums ļoti jālūdz jūsu atbalsts. Šobrīd esam nonākuši situācijā, kad kārtējos rēķinus apmaksāt mums nesanāks. https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fcb/1/16/1f641.png" style="border:0px;vertical-align:-3px;" height="16" width="16" alt="1f641.png" />:(

Jau ir sākusies aktīva ielas kaķu sterilizācija (programma noķer-sterilizē-atlaid), un tas ir tikai sākums. Esam saņēmuši ziņas par nu jau sešām ielas kaķu kolonijām, kurās uzturas +/- 10 kaķi. Tie visi ir jānoķer un jāsterilizē, lai atkal nedzimtu nevienam nevajadzīgi kaķēni.

Protams, tūliņ, tūliņ sāksies arī kaķēnu birums. Tie būs jāuzņem, jāapstrādā pret parazītiem, lielai daļai, kā jau tas ir ierasts, būs nepieciešama arī ārstēšana, pēc tam vakcinācija un, protams, - ikdienas aprūpe, uzturēšana (barība, smiltiņas, utt.). Diemžēl šobrīd tam visam mums nav finanses un mūsu darbība ir paralizēta.

Lūdzam visus, kuriem nav vienaldzīgs pamesto dzīvnieku liktenis, atbalstīt mūs, lai mēs veiksmīgi varētu turpināt glābt nelaimē nonākušos dzīvniekus!

ZIEDOJUMU KONTS:

Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Trīnīte"

AS SEB BANKA

LV40UNLA0050018620445

Reģ. Nr.40008190018

SWIFT kods: UNLALV2X

Mērķis - ziedojums dzīvniekiem

Ziedojumiem no ārzemēm caur Pay Pal, piesaistītais e-pasts: biedriba.trinite@gmail.com"

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Aija

Vai tiešām mēs kādi miljonāri? Prasat deputātiem. Saskaitot kopā to,ko jau esmu ziedojusi,varētu iztaisīt kādu dārgu operāciju. Bet,kad pašai vajadzēs,neviens neiedos. Varēsi iet ar kājām uz kapiem vai palikt gulošs invalīds. Tikai pasakat,ka tā nav.

pirms gada, 2018.04.04 09:45

Maija

Tas ir pašvaldības pienākums. Tikai pašvaldības cenšas no tā atkratīties ar rokām un kājām. (Pašvaldību likuma VIII nod. 39. pants).

pirms gada, 2018.04.04 19:42

Palīdzēsim ķepaiņiem!