Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izskatās – gaida saimnieku 3

Šīs vasaras izskaņā pie Gulbenes viesnīcas, kur atrodas arī “Dzirksteles” redakcija, it kā no nekurienes ir uzradies neliela auguma balti raibs runčuks. Iespējams – kaķis jau ir gados, nav sterilizēts. Gan saulainā, gan lietainā laikā viņš nemainīgi dežurē pie ēkas automašīnu novietošanas vietā. Rodas iespaids, ka kaķis ir atvests un izmests šeit. Iespējams, dzīvnieks nespēj noticēt tādai nodevībai un gaida, kad saimnieks atbrauks viņam pakaļ. Aicinās ienākt viesnīcā vai “Dzirksteles” redakcijā pasildīt ķepas kaķis neatsaucas. Viņš sērīgi sēž lietū vai kautrīgi uz brīdi paslēpjas sausā vietā pie ēkas fasādes. Nāks aukstais laiks un kaķim vajadzēs mājas. Dzīvnieku patversmē diezin vai večukam dos iespēju dzīvot. Tāpēc “Dzirkstele” aicina atsaucīgu cilvēku, kam vajadzīgs peļu junkurs, pieņemt šo kaķi un dot viņam mājas un savu sirds siltumu!

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Maija

Kaķis ir mīlīgs un no cilvēka nebaidās. Var skaidri redzēt, ka bijis mājas kaķis. Varbūt īpašnieks nomiris vai devies prom un kaķīti atstājis pilsētas centrā cerībā, ka atradīsies cilvēks, kurš varēs viņu pieņemt savā mājā. Man diemžēl šādas iespējas nav. Bet gan jau Gulbenē ir kāds cits iejūtīgs cilvēks, kas vēlas šo mīlīgo runčuku glābt no aukstuma un badošanās. Atsaucies, lūdzu, labais cilvēk!

pirms gada, 2017.09.18 19:44

Maija

Šis kaķītis, līdz pieņem jauno saimnieku, ir jāpatur telpās, pretējā gadījumā viņš atgriezīsies vietā, kur tika atstāts, un turpinās tur gaidīt saimnieku, kurš neatgriezīsies. Ļoti gribas cerēt, ka mūsu pilsētā vai novadā atradīsies vismaz viens cilvēks, kurš ir gatavs veikt šo labo darbu, aizsargājot vājāko.

pirms gada, 2017.09.19 11:16

Astes un Ūsas

Kādēļ domājiet, ka dzīvnieku patversmē kaķim nedos iespēju dzīvot?

pirms gada, 2017.10.02 22:12

Palīdzēsim ķepaiņiem!