Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kam pieder? 5

Kādu laiku klīst pa pilsētu. Kam pieder? Gaidu informāciju  2946307!

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Einars

Būtu tikai normāli svešu, klaiņojošu dzīvnieku savākt no dzīvojamo māju rajona un nogādāt patversmē, un tikai tad sākt meklēt saimnieku. Noskenēt čipu ausī, ja tāda nav, tad saimniekam vēl sodu par dzīvnieka nereģistrēšanu.
Bet vieglāk jau ir konstatēt faktu, ka redz ir jau kādu laiku klaiņojošs suns, nofotografēt un braukt prom, priecājoties par labi padarītu darbu.

pirms gada, 2017.08.23 10:38

delfi.lv

Čipu ausī?

pirms gada, 2017.08.23 12:05

Maija Zujāne

Tā tam būtu jānotiek, ja ja mūsu novadam būtu SAVA dzīvnieku patversme. Kamēr tās nav, biedrība var risināt šādus jautājumus, bet nevar atrisināt, jo ir tikai kā tāds starpnieks starp mūsu pilsētas pārvaldi (pat ne visu novada domi), kurai ir noslēgts līgums ar CITA novada patversmi (Alūksnes "Astes un Ūsas"), kādēļ pilsētas pārvaldei ir jāapmaksā saskaņā ar vienošanās cenrādi katrs šāds pakalpojums (tas nosedz izdevumus par 14 dienām). Tālāk tas nozīmē PRAKTISKI pārvelt sekojošos dzīvnieka uzturēšanas izdevumus citam novadam, kurš palīdz mums kā spēj, tomēr uz sava novada resursiem un nespējot pilnībā atrisināt vēl arī mūsu novada šādu dzīvnieku problēmas. Savukārt Gulbenes pilsētas pārvalde un bij. domes priekšsēdētājs uzskata, ka mums šo problēmu nav, un tās dažas (NAV DAŽAS!) atrisina DzAB Iras Žeigures vadībā. Atliek vienīgi gaidīt, kad Ira Žeigure pārliecināsies, ka mums IR NEPIECIEŠAMA SAVA novada dzīvnieku patversme. Tikai tad situācijas varēs normalizēt.

pirms gada, 2017.08.24 10:28

M. Zujānes precizējums

... starp Gulbenes pilsētas pārvaldi un Alūksnes "Astes un Ūsas" ...

pirms gada, 2017.08.24 10:33

Maija Zujāne

Ja bez uzraudzības palicis mājdzīvnieks atrodas aiz Gulbenes pilsētas robežām, uz viņu neattiecas pilsētas pārvaldes līgums ar "Astes un Ūsas" ( tā bija lidz 2014. gadam, kad izstājos no biedrības. Ja kopš tā laika pagastu padomes vai dome ir noslēgušas līgumu ar "Astes un Ūsas", tad tas būtu pateicoties Žeigures pūlēm.) Ja tā nav, tad ir milzum gara procedūra, kamēr tiek panākta apmaksa un tikai tādā gadījumā var vest dzīvnieku uz kaimiņu rajona patversmi. Alūksnieši finansiāli nevar mūsu novadam nosponsorēt visu dzīvnieku, kam tas nepieciešams, vet. med. pakalpojumus un uzturēšanu. Vai ir iespējams un ja ir, tad kā problēmu atrisināt? To var tikai tad, ja novadam ir SAVA dzīvnieku patversme, kā tas Latvijā jau daudzviet notiek.

pirms gada, 2017.08.24 13:45

Palīdzēsim ķepaiņiem!