Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mēs esam atbildīgi par tiem, kurus pieradinām! (video)

Kad ielās pūš auksti vēji, snieg vai līst, daudzi no mums aizdomājas nedaudz skumīgu prātu par mazajām dzīvībiņām, kuras klaiņo pa šīm ielām. Kāds tām vienkārši paiet garām, kāds tās paņem un aizved uz dzīvnieku patversmi- pagaidu mājām. Bet tās nav perfektas, bieži vien tās pat ir nedaudz vēsas un šauras, bet, tomēr, tā ir labāk, nekā gulēt uz ielas. Tomēr bieži rodas jautājums, kā vēl var palīdzēt? Mājās, iespējams, vēl vienam pūkainītim vietas nav, bet varbūt ir arī kāds cits veids, kā palīdzēt un sasildīt tos.

 Šajā video ir iespēja satikt pāris no Latvijas dzīvnieku patversmēs dzīvojošajiem mīluļiem, kā arī ziedot naudu zemāk norādītajos ziedojuma kontos vai pa ziedojumu tālruņiem. Par šo naudu dzīvniekiem tiks nodrošināta pārtika, veselības aprūpe, elektrība un siltums (jo daži no tiem uzturas gada aukstajos mēnešos iekštelpās), kā arī citas izdzīvošanai nepieciešamas lietas. Galu galā var arī aizbraukt un aizvest siltas sedziņas, pārtiku vai kādu rotaļlietu.

Idejas autori ir Jans Ikes, LostLaura un Laura Soboļeva sadarbībā ar Dzīvnieku policiju, Biedrību ‘’Astes un Ūsas’’, Dzīvnieku aizsardzības biedrību ‘’Tutti’’, Jēkabpils dzīvnieku patversmi, LKB Dzīvnieku aizsardzības grupu, Saldus dzīvnieku patversmi, Slokas dzīvnieku patversmi, Tukuma dzīvnieku patversmi un dzīvnieku patversmi ‘’Ulubele’’.

Šis ir tikai viens no daudzajiem šāda veida video, kas vēl taps, tādēļ, ja kāda dzīvnieku patversme, kas šeit nav minēta, vēlas piedalīties, raksties un sūtiet dzīvnieku bildes uz e-pastu jansikes12@gmail.com .


Pievieno komentāru

Palīdzēsim ķepaiņiem!