Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Neņirgāsimies par dzīvniekiem! 7

Svētdien, 20.septembrī, gulbenieši zvanīja un informēja par ārkārtīgi novājinātu suņu meiteni, kas bija atnākusi pie Rīgas ielas veikala “Maxima”, stāsta “Ķepaiņu draugu klubs” vadītāja Ira Žeigure.

Suņukam bija divas kaklasiksnas, no tām viena sarkana, taču dzīvnieks izskatījās ilgstoši turēts badā un ieslodzījumā.

“Veikala meitenes iznāca pabarot sunīti, kurš ēda ļoti prātīgi. Mēs kopā ar dzīvnieku draugu Sergeju Molleru būtu parūpējušies par šīs radībiņas turpmāko likteni, taču piepeši sunīti iztraucēja cits suns, kas tuvumā sāka neganti riet. Vēl tikai novēroju, kā bēgošais nabadziņš čurā, kā man izskatījās, ar asins piejaukumu. Gribu aicināt iedzīvotājus – neņirgāsimies par dzīvniekiem! Nevienam netiek spiests ņemt un turēt suni vai kaķi, bet, ja izvēle ir izdarīta par labu dzīvnieka turēšanai, nedrīkst šīs radības nebarot, nedrīkst spīdzināt! Mūsu novads diemžēl šajā ziņā īpaši negatīvi izceļas. Ja Alūksnes dzīvnieku patversmē nonāk kāds nobadināts suns, tas noteikti ir no Gulbenes novada, nevis no Alūksnes puses. Patversmē brīnās, kas ar mums, gulbeniešiem, notiek, kāpēc esam tik cietsirdīgi,” uzsver I.Žeigure.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Nu cik var!

Kamēr netiks piemēroti ārkārtīgi nopietni sodi ļaundariem, tikmēr nekas nemainīsies. Tas vairs nav izturams, dažu izdzimteņu cietsirdība saniedz neiedomājamus apmērus. Tie nav cilvēki.

pirms 4 gadiem, 2015.09.25 14:48

Ija

Zinu tikai vienu,ka VISI šitie dzīvnieku mocītāji,spīdzinātāji saņems pēc nopelniem.Lai nedomā un necer,ka atmaksa ies secen.Visam savs laiks un pienāks arī atmaksas laiks katram,kurš slikti izturējies pret jebkādu dzīvnieku.Ja dzīvnieks ir paņemts,par viņu JĀRŪPĒJAS,viņš nevar pats nopelnīt naudu un nopirkt pārtiku.Arī labturība jānodrošina.Es ļoti ceru,ka visas tās ļaunās dvēseles savās dzīves priekšdienās būs tādās situācijās,kā viņu pamestie un novārdzinātie dzīvnieciņi.

pirms 4 gadiem, 2015.09.25 15:36

Diāna Odumiņa

Suņa piederība ir noskaidrota. Sunīte bija vienkārši pamukusi. Ir mīlēta. Suņukam ir vecuma vainas. Saimnieki jau dara un turpinās darīt, lai dzīvniekam atvieglotu pašsajūtu. Sadarbība ar veterinārārstu notiek. Tātad šoreiz trauksme sacelta nevietā. Atvainojamies sunīša saimniekiem. Lai izdodas atveseļot savu dzīvnieku!

pirms 4 gadiem, 2015.09.25 16:36

Neticu

Labi turēti, audzināti, mīlēti suņi nepamūk un tā neizskatās. Vienīgā vecuma vaina varētu būt skaidrojama ar to čurāšanu, bet citādi izskats neliecina par labiem saimniekiem. Tas, ko tā saucamie saka un tas, kā reāli jūtas viņu dzīvnieks mēdz būt kā diena pret nakti. Saimniekiem NAV JĀTIC, bet jāvērtē sunīša izskats.

pirms 4 gadiem, 2015.09.25 19:07

Ija

Nu lai nu tā būtu šoreiz ,kaut gan ....Manai paziņai arī bija liels suns.Kad palika pavisam vecs,izskatījās līdzīgi,slimības bija nomocījušas,izdila,lai cik labi baroja,taču aizmukt no mājām pavisam nebija spējīgs,knapi paiet varēja pa istabu un tad vēl bieži krita uz dibena.Nu nezinu,nezinu gan...

pirms 4 gadiem, 2015.09.25 19:56

arī dzīvnieku draugs

Diānas kundze, visu cieņu atvainošanās sakarā - to spēj tikai godīgie un stiprie! Kļūdīties gadās katram, bet nav daudz tādu, kas spēj to atzīt. Paldies, bija prieks izlasīt!

pirms 4 gadiem, 2015.09.27 14:56

es arī

Piekrītu katram vārdam!
Patiess prieks, ka gadījums ar šo sunīti nav tāds kā ar citiem. (Diemžēl,šādu pozitīvo situāciju ir gaužām maz. Prieks vismaz par vienu.)

pirms 4 gadiem, 2015.09.27 19:16

Palīdzēsim ķepaiņiem!