Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piesien un pamet suni 6

Svētdien, 27.aprīlī, jau agri no rīta Gulbenē, Robežu ielā, iedzīvotāji atraduši piesietu un pamestu maza auguma suņu puiku. Suns bija piesiets ar visu pavadu. Aizvedot dzīvnieku pie veterinārārsta, noskaidrojies, ka suņuks ir apmēram divus gadus vecs, vesels. Viņa pamešanas iemesli nav saprotami.

Kāda gulbeniete devusi sunītim pagaidu mājas, rūpējas un baro viņu. Atvests uz “Dzirksteles” redakciju, dzīvnieks jau izrādīja emocionālu pieķeršanos savai aprūpētājai un raudāja brīžos, kad suņukam likās – var tikt atdots kādam citam. Un vienlaikus sunītis arī pret apkārtējiem bija laipns un mīlīgs. Sieviete stāstīja, ka iedzīvotāji līdzīgu suņuku ir redzējuši Skolas ielā. Iespējams, bērni sunīti jau bija atraduši, bet vēlāk pametuši piesietu, jo vecāki nereti tā liek darīt. Laikam neienāk prātā, pie kā var novest tāda audzināšana. Reiz bērni arī savus vecos vecākus, kad tie kļūs apgrūtinājums, tāpat pametīs bezpalīdzības stāvoklī.


Sieviete, kura sniegusi atradenītim pagaidu mājas, aicina atsaukties sunīša īsto saimnieku, jo varbūt tam dzīvnieks ir vienkārši noklīdis vai aizmucis. Viņa lūdz zvanīt pa tālruni 29233230. Pati viņa “Dzirkstelei” saka: “Ja kāds atsauksies un nāks pēc sunīša, izvērtēšu, vai cilvēkam var šo dzīvnieku uzticēt.” Viņa pieļauj iespēju, ka suņuku paturēs pati. Vienīgā problēma - mājas mīlulei kaķenei ir jāpieņem jauns saimes loceklis.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Kad sieviete sunīti atradusi, viņam viss purniņš bijis asarās

pirms 5 gadiem, 2014.04.28 16:01

zebra

Atriebe nekam neder, bet gribētos, lai tie nežēlīgie cilvēki izjūt tādas pašas ciešanas, bailes un izmisumu. Šis ir karmiskais laiks, un viss nāk atpakaļ pašam, nevis septītajai paaudzei.

pirms 5 gadiem, 2014.04.28 16:36

Dace

Lai Dieva svētība visiem labajiem cilvēkiem,kas rūpējas par dzīvniekiem!

pirms 5 gadiem, 2014.04.29 13:02

Rika

Arī dzīvniekiem ir dvēsele. Nodevība vienmēr sāp, šajā gadījumā suņukam - lidz asarām. Esmu redzējusi vairākus suņus un kaķus tiešā nozīmē raudam, bet citus - apmierināti smaidām.... Tādēļ aicinu - būsim iejūtīgi arī pret dzivniekiem!

pirms 5 gadiem, 2014.04.29 21:09

Olesja

sirds sāpēja, kad es izlasīju to, jo īpaši, ka dzīvnieks raudāja pavadā. Es negribu neko labu cilvēkiem, kuri to darīt ar tiem, kuri nevar atbildēt. Es ceru, ka dzīve sodīs šos cilvēkus.

pirms 5 gadiem, 2014.05.02 13:47

Biruta

Kaķenīte noteikti pieradīs un ar laiku būs nešķirami draugi !

pirms 5 gadiem, 2014.05.05 19:00

Palīdzēsim ķepaiņiem!