Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Samojedu šķirnes suns TANGO ir atradies. Paldies! 8

Es visas savas ģimenes vārdā vēlos pateikt Milzīgu PALDIES ikvienam, kurš piedalījās ilgstošā, nogurdinošā mūsu ģimenes Drauga un mīluļa TANGO meklēšanā! PALDIES Lanai Ļebedevai un Raimondam Rutkim un viņu bērniem par šo neaizmirstamo brīnumu, ko dāvāja mūsu dzīvē! Mēs esam pateicīgi līdz sirds dziļumiem! Tas ir neizsakāms prieks, neaprakstāmas sajūtas! Paldies visiem, visiem, visiem! Ļoti pateicos draugiem, paziņām, kaimiņiem, vietējiem iedzīvotājiem, plašsaziņai feisbukā, šērotājiem, mēdijiem un radiostacijām.

ES APSTIPRINU, TANGO IR ATRASTS UN VEIKSMĪGI NOGĀDĀTS SAIMNIEKIEM!

Ilze, Laura, Dailis, Ņina Kaparšmiti


* * *

15.novembrī GULBENĒ PAZUDIS Samojedu šķirnes suns vārdā TANGO (aizskrējis no mājām). Balts, vidēji liela auguma, kuplu spalvu. Ārēji var sajaukt arī ar laiku sugas suni. Lūdzu, atsaukties katru, kuram ir jebkāda informācija par TANGO iespējamo atrašanās vietu. Lūdzu zvanīt jebkurā diennakts laikā un sniegt zināmo informāciju saimniekiem: Dailim - 29498518, Ņinai - 29136135, Ilzei - 29721212 vai elektroniski e-pastā: ilze@rt.lv vai sociālajā vietnē Facebook #IlzeKaparšmite vai #ŅinaKaparšmite. Mēs esam un būsim pateicīgi ikvienam par sniegto informāciju un palīdzību meklējumos! TANGO ir ģimenes Draugs, bērnu prieks un mūsu dzīves neatņemama sastāvdaļa. Lūdzu esiet atsaucīgi!

Visu nakti ir pārmeklēta Gulbene un tās apkaime. Milzīgs PALDIES visiem brīvprātīgajiem, katram, kurš iesaistās. Ir jauna diena, redzamība krietni labāka, turpinām meklēt. Iespējams, ka suns jau ir ārpus pilsētas vai varbūt pamanījies doties līdzi kādam svešiniekam. Paplašinām meklējumus. Varbūt tiešām kāds, labu gribēdams, ir paaicinājis līdzbraukšanai. LŪDZU MEKLĒJAM LATVIJAS MĒROGĀ.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Ilze

ES APSTIPRINU, TANGO IR ATRASTS UN VEIKSMĪGI NOGĀDĀTS SAIMNIEKIEM!

pirms gada, 2016.11.16 13:29

Ilze Kaparšmite

Augsti godātie un Ļoti cienījamās! Dāmas un Kungi!
Es, visas savas ģimenes vārdā, vēlos pateikt Milzīgu PALDIES ikvienam, kurš piedalījās ilgstošā, nogurdinošā mūsu ģimenes Drauga un mīluļa TANGO meklēšanā! Pateicoties Lanai Ļebedevai un Raimondam Rutkim un viņu bērniem, mēs veiksmīgi esam atguvuši savu palaidni! Tas ir neizsakāms prieks, neaprakstāmas sajūtas! Paldies visiem, visiem, visiem! Ļoti pateicos draugiem, paziņām, kaimiņiem, vietējiem iedzīvotājiem, plašsaziņai feisbukā, šērotājiem, mēdijiem, īpašs paldies mūsu laikrakstam un portālam "Dzirkstele" par operatīvu rīcību un atsaucību, paldies radiostacijām.
ES APSTIPRINU, TANGO IR ATRASTS UN VEIKSMĪGI NOGĀDĀTS SAIMNIEKIEM!
PALDIES Lana Ļebedeva un Raimonds Rutkis un viņu bērniem par šo neaizmirstamo brīnumu, ko dāvāja mūsu dzīvē! Mēs esam pateicīgi līdz sirds dziļumiem! Visu to labāko!
Ilze, Laura, Dailis, Ņina Kaparšmiti,
Gulbenē, 2016.gada16.novembrī

pirms gada, 2016.11.16 13:40

Es

Cik noprotu tad šī nav pirmā reize kad Tango aizlaiž no mājām.Saimniekiem iesaku iegādāties GPS kaklasiksnu.Prieks ka suns ir atradies.Prieks ka cilvēki ir izpalīdzīgi.Ja nav noslēpums,cik tālu nebēdnis bija aizstaigājies?

pirms gada, 2016.11.17 09:39

urbis

Labs GPS izmaksās vairāk kā suns. Šis suns ir no bēgļu zortes.

pirms gada, 2016.11.18 08:09

GPS guru

Eu, Urbi, tikai te ned***s par GPSiem, nav jau 90tie/2000šie, 1 GPS "breloks" izmaksā ~26 eur, pērkot 2 3šais par brīvu, utt., GPSU var savienot ar i-Phone vai Android sistēmas telefonu un Tu jebkurā laikā redzēsi, kur tavs četrkājainais draugs atrodas... Tā lūk. Te links, kur pasūtīt -https://www.thetrackr.com/bravo

pirms gada, 2016.11.20 23:32

urbis

Bez rupjībām, guru! Bez breloka vajag to iphonu vai androidu, arī tas maksā! Jāmaksā arī par savienojumu, utt., ir arī programmas, par kurām jāmaksā. Tā kā uz tualeti vari iet pats.

pirms gada, 2016.11.21 09:37

urbis

Vēl tajā brelokā jāliek SIM karte un jāmaksā par pieslēgumu, guru kungs!!!

pirms gada, 2016.11.21 09:48

GPS guru

Urbi..., urbi..., laikam būsi plānā galdiņa urbējs (nekā personīga), pirms mētājies ar savām replikām noskaidro kas un kā. GPS brelokam (TrackR) vajag tikai AG tipa bateriju (darbojas ~1/2 gadu un nekādu sim karti ar vai bez pieslēguma nevajag, ja nu vienīgi telefonam:), bet Tu laikam esi aizķēries iepriekšējā gadsimtā un ar Tavu Nokia 3310 tālruni tas protams nedarbosies ;). Mūsdienās, Urbi, 90 % (pat vairāk) viedtālruņu darbojas tieši uz Android un i-Os operētājsistēmu bāzes un tev reāli nāktos pasvīst, lai izraktu kādu vecu lūzni kurš strādā piemēram Windows vidē un nav savienojams ar iepriekšminēto ierīci. (Es nerunāju par penzīšu lielpogu telefoniem). Programma ir lejuplādējama par brīvu un ne par kādu "savienojumu" nav jāmaksā, vajag i-neta pieslēgumu un viss (mūsdienās tā nav problēma). Tā, ka nevajag pārspīlēt un sabiezināt...
P.S. Turpmāk nedaudz vairāk "paurb" pirms komentē jomu, kurā neko nejēdz.

pirms gada, 2016.11.21 23:18

Palīdzēsim ķepaiņiem!