Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziedo dzīvnieku patversmei 2

Arī Gulbenes 1.bērnudārza audzēkņi domā par pamestajiem dzīvniekiem un grib tiem palīdzēt. Atzīmējot Starptautisko mazo dzīvnieku aizsardzības dienu 4.oktobrī, bērnudārza audzēkņi un viņu vecāki iesaistījušies ziedojumu vākšanā Alūksnes dzīvnieku patversmei. Šajā patversmē mājas rod arī Gulbenes novadā bez saimnieka palikušie suņi un kaķi.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Astes un Ūsas

Mēs uztraucamies par to, kas mūsu bērni būs rīt, bet aizmirstam, ka viņi kaut kas ir jau šodien. Gulbenes 1.bērnudārza bērni kopā ar vecākiem un audzinātājiem ir paveikuši labu darbu. Viņi ir parūpējušies par tiem, kuri par sevi nevar parūpēties. Nešaubos, ka jums nebūs jāuztraucas par to, kas jūsu bērni būs rīt, ja tiek audzināta labestība un mīlestība. Paldies, ka jūs palīdziet mums palīdzēt. Mūsu ķepaiņi no Astēm un Ūsām "dod 5" arī šiem mazajiem ķipariem un izbauda viņu sūtītos gardumus.
Astes un Ūsas vārdā, tās vadītājs Modris Briedis

pirms 5 gadiem, 2014.10.10 15:10

Astes un Ūsas

Jūs variet kļūt par sekotājiem mūsu sociālajos tīklos un jaunumus saņemt visātrāk.
Draugos: http://www.draugiem.lv/astesunusas/
Facebook: https://www.facebook.com/astesunusas?fref=ts
Twitter konts: @Astes_un_Usas

pirms 5 gadiem, 2014.10.10 16:17

Palīdzēsim ķepaiņiem!