3 iemesli, kāpēc escape room ir lieliska dāvana dzimšanas dienā

Vai kādam no Jūsu draugiem vai ģimenes locekļiem tuvojas dzimšanas diena vai citi svētki, kurus nepieciešams atzīmēt ar jautru ballīti un lielisku dāvanu? Aizraujošā izlaušanās spēle escape room ir piemērota dāvana gan jauniešiem, gan arī pieaugušajiem, jo rada interesi un aizrautību brīdī, kad jāatrod atslēga vai noslēpumainie pavedieni.

Escape room asina prātu un rada jautrību
Katru reizi, kad nepieciešams iepriecināt savus tuvos svētkos, jārada jaunas idejas, lai pārsteigums būtu patiesi iespaidīgs. Escape room ir viena no pēdējā laika populārākajām dāvanām, ko izvēlas daudzi. Tas tāpēc, ka šī aizraujošā aktivitāte:

 1. Ir izmantojama kopā ar draugiem. Lielākoties šo spēli vienlaicīgi var apmeklēt divas līdz četras personas, kas radīs papildus emocijas, ko noteikti atcerēsieties vēl ilgi;
 2. Ir piemērota dažāda vecuma jauniešiem un pieaugušajiem. Tā ir iecienīta gan vidusskolēnu, gan kolēģu vidū, jo ļauj vienam otru iepazīt labāk un atklāt tādas rakstura šķautnes, kas ikdienā netiek pamanītas;
 3. Vienlaikus rada nelielu spriedzi, kas mijas ar azartu un prieku. Spēles laikā tiek attīstīta loģiskā domāšana un veiklība, jo meklējot atslēgas, ir jāatrisina dažādi uzdevumi un pat formulas, lai atrastu nākamo pavedienu.

Aizraujošas dāvanu kartes pērciet internetā
Ja dzimšanas dienas dāvana nepieciešama pāris minūšu laikā, ieskatieties Latvijā lielākā dāvanu karšu interneta veikalā DāvanuServiss.lv piedāvājumā. Tur atradīsiet dažādu veida escape room dāvanu kartes, piemēram:

 • Bunkurs;
 • Pamestais dzīvoklis Nr.16;
 • Nelegālais kazino;
 • Zāģis u.c.

Jūs varat izvēlēties dāvanas saņēmējam atbilstošu tematiku, taču pieredze rāda, ka reiz izmēģinot kādu no šīm, rodas vēlme izspēlēt arī citas.

Kā saņemt iegādāto dāvanu karti?
Ja esat iegādājies vēlamo dāvanu, atliek to saņemt, lai pasniegtu gaviļniekam glīti iesaiņotā kastītē vai dāvanu papīrā. DāvanuServiss.lv saviem klientiem piedāvā vairākas iespējas, kā saņemt dāvanu karti:

 • eDāvana Jūsu e-pastā, kas ir bez maksas. Pēc tam to varat lejupielādēt un izdrukāt;
 • DāvanuServiss.lv saliņā t/c Spice, t/c Galleria Riga, t/c Rīga Plaza un t/n Kurzeme. Glīta dāvanu karte ar papildus informāciju;Piegāde ar Latvijas Pasta starpniecību;
 • Piegāde ar Eksprespastu uz Satoil izvēlēto degvielas uzpildes staciju;
 • Ar kurjeru Rīgā vai citviet Latvijā.

Sagādājiet neaizmirstamus mirkļus ar escape room dāvanu karti no interneta veikala DāvanuServiss.lv!

Reklāmraksti