4 jautājumi un atbildes par ātrajiem kredītiem

Jebkura kredīta ņemšana, tajā skaitā ātrā, ir svarīgs lēmums, kuru ir nepieciešams rūpīgi apsvērt. Parakstot līgumu par kredīta ņemšanu, Tu uzņemies saistības noteiktā laikā atmaksāt to naudas summu, kuru aizņemies, kā arī ikmēneša procentu likmes, tādēļ ir ļoti svarīgi pārdomāt, vai varēsi to atļauties. Pirms kredīta pieteikuma aizpildīšanas ir nepieciešams rūpīgi izvērtēt to, kā katrs kredīta veids strādā un kurš ir Tev piemērotākais.  Ja Tu apsver domu par ātrā kredīta ņemšanu un Tev ir nepieciešama palīdzība – vari iepazīties ar atbildēm uz 4 būtiskiem jautājumiem, kas saistīti ar ātrajiem kredītiem.

Kā Tu vari pieteikties ātrajiem kredītiem?

Ātrie kredīti (http://www.zuz.lv) ir kļuvuši tik populāri galvenokārt tādēļ, ka tie, salīdzinot ar kredītiem bankās, ir ērti pieejami patērētājiem. Šādiem kredīta veidiem ir raksturīgs:

1. Ātra saņemšana – lielākā daļa kreditoru piedāvā izsniegt ātros kredītus 10 līdz 15 minūšu laikā no pieteikuma iesniegšanas brīža;

2. Ērta pieteikšanās – ātrajiem kredītiem var pieteikties internetā, aizpildot kredīta pieteikuma anketu kredītdevēja mājaslapā;

3. Tie tiek izsniegti bez ķīlas, galvojuma vai izziņas no darba vietas.

Cik lielu naudas summu Tu vari aizņemties ar ātrajiem kredītiem?

Lielākā daļa nebanku kreditoru piedāvā:

1. Pirmo kredītu bez % maksas – Tev būs jāatmaksā tik, cik aizņēmies. Tomēr vienmēr atceries, ka, ja Tu nevarēsi kredītu atmaksāt noteiktajā laikā, Tev tiks piemērotas kredīta pagarināšanas procentu likmes, kas var sasniegt pat 25%;

2. Aizņemoties pirmo reizi, maksimālo aizdevuma summu līdz 300 eiro ( pie atsevišķiem kreditoriem var sasniegt arī 1500 eiro);

3. Aizņemoties atkārtoti, maksimālo aizdevuma summu līdz 1500 eiro ( pie atsevišķiem kreditoriem var sasniegt arī 3000 eiro).

Tomēr augstāk minētie rādītāji parāda nozares datus, bet tas, cik Tu vari un cik Tev vajadzētu aizņemties, ir atkarīgs no Tevis paša – kredītdevējs izvērtēs, cik lielu aizdevumu Tev piešķirt, bet Tev pašam ir jāvērtē, cik Tev ir nepieciešams aizņemties. Atceries – vienmēr aizņemies tikai tik, cik Tev ir nepieciešams, pat tad, ja Tev ir iespēja aizņemties vairāk!

Kādu izdevumu segšanai var izmantot ātros kredītus?

Ātrie kredīti ir domāti neparedzētu un neatliekamu izdevumu segšanai, piemēram, automašīnas remontam, ārsta apmeklējumam, medikamentu iegādei. Ņemot vērā to salīdzinoši augstās procentu likmes, ātros kredītus nevajadzētu izmantot ilgtermiņa finansiālo problēmu risināšanai.

Vai Tu vari pieteikties ātrajiem kredītiem, ja Tev ir slikta kredītvēsture?

Iesniegt pieteikumu Tu vari, bet tas, vai kredīts Tev tiks piešķirts, būs atkarīgs no tā, cik slikta ir Tava kredītvēsture. Turklāt, ja Tev jau ir salīdzinoši lielas kredītsaistības, kuras Tev ir grūtības atmaksāt, pārdomā vēlreiz, vai Tev ir nepieciešams vēl viens šāda veida aizdevums!

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas atmaksāt kredītu laikā!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti