5 elektrības tarifi no Elektrum

2015.gadā tika atvērts Latvijas elektroenerģijas tirgus, kas atļauj elektrību tirgot savstarpēji konkurējošiem tirgotājiem. Nozarē ir ienākuši jauni spēlētāji, un katrs cenšas pārliecināt par savas cenas priekšrocībām. Lai kļūtu par tirgus vienlīdzīgu dalībnieku, valsts enerģijas ražošanas un tirdzniecības uzņēmums Latvenergo ir ieviesis jaunu zīmolu – Elektrum un uzsvaru licis uz tarifu saprotamību un dažādību. Elektrum ir pieejams katram Latvijas iedzīvotājam, neatkarīgi no dzīvesvietas, jo visu, ko iepriekš varēja izdarīt tikai klientu apkalpošanas centrā, tagad var veikt Elektrum mājaslapā.

Pieci izdevīgi elektroenerģijas tarifi

Elektrum piedāvā vairākus tarifus, lai katrs elektrības lietotājs varētu atrast tieši viņa mājsaimniecībai atbilstošu. Ja vēlaties maksāt fiksēto mēneša maksu, izvēlieties vienu no šādiem tarifiem:
Universālais – populārākais tarifs, piemērots klientiem, kuri patērē mazāk par 200 kWh mēnesī;
Izdevīgais 200+ – tiem, kuru elektroenerģijas patēriņš ir no 200 līdz 600 kWh mēnesī. Jo vairāk Jūs patērējat, jo zemāka cena par 1 kWh;
Izdevīgais 600+ – klientiem, kuri patērē vairāk par 600 kWh mēnesī, izdevīgāk ir pieteikties šim tarifam, jo lielāks patēriņš nodrošina zemākas 1 kWh izmaksas.
Elektrum aprēķina izlīdzināto mēneša maksājumu, balstoties uz Jūsu vidējo gada elektroenerģijas patēriņu. Noslēdzot līgumu ar Elektrum, varēsiet būt drošs, ka elektrības cena būs nemainīga 24 mēnešus.

Ja vēlaties maksāt tieši par šajā mēnesī patērētājiem kWh, nevis vidējo patēriņu, izvēlieties vienu no šiem tarifiem:
Ekonomiskais – speciāli izstrādāts klientiem, kuri ir gatavi veltīt dažas minūtes tam, lai norēķinātos par elektroenerģiju e-vidē. Maksimālais enerģijas patēriņš šim tarifam ir 300 kWh;
Dinamiskais – šajā tarifā cenu nosaka biržas Nord Pool Spot iepriekšējā mēneša ikstundas elektroenerģijas cena Latvijas reģionā. Atkarībā no biržas svārstībām, ikmēneša rēķina summa būs zemāka vai augstāka.

Līgums 5 minūšu laikā

Visu Elektrum tarifu lietotāji var saņemt rēķinus elektroniski, pa pastu, vai SMS veidā. Katram tarifam ir savi apmaksas nosacījumi – lai uzzinātu vairāk un izvēlētos sev atbilstošāko variantu, ienāciet elektrum.lv. Tur ieraudzīsiet detalizētu informāciju par cenām un līguma nosacījumiem. Lai Jūs atrastu izdevīgāko variantu, Elektrum piedāvā aprēķināt izmēģinājuma mēneša maksu katram tarifam. Izvēloties šo elektroenerģijas piegādātāju, varēsiet būt drošs par rēķinu caurspīdīgumu.
Mājaslapā varēsiet noslēgt līgumu, neizejot no mājām – viss notiek tiešsaistē, ātri un droši! Ienāciet elektrum.lv un uzziniet, kā kļūt par Elektrum klientu!

Reklāmraksti