5 iemesli, kādēļ apmeklēt Optibet sporta bāru

Meklē jaunas izklaides iespējas, vietu, kur pavadīt laiku kopā ar draugiem vai kolēģiem? Iespējams, vienkārši vēlies vienatnē aiziet paēst pusdienas vai nobaudīt kādu dzērienu un paskatīties sporta pārraides? Ir vieta, kas piedāvā visas šīs iespējas – Optibet sporta bārs. Lūk, pieci iemesli, kādēļ arī Tev būtu vērts turp aiziet.

1. Gaumīgs un ērts iekārtojums.

Dodoties atpūsties un izklaidēties, mēs vēlamies izbaudīt patīkamu atmosfēru, kur varam justies komfortabli, nedomājot par ikdienas darbiem un pienākumiem. Ikviens ir pelnījis šādus brīžus! Optibet sporta bāri iekārtoti dizainā, ievērojot gan to, lai apmeklētāji justos ērti, gan arī, protams, pieskaņotu interjeru sporta tematikai. Telpās atrodami gan ērti bāra krēsli pie letes, gan arī mīkstie krēsli lielākām draugu kompānijām un gaumīgi galdiņi tiem, kas vēlas izbaudīt patīkamu vakaru sportiskā atmosfērā.


2. Draudzīgs un profesionāls personāls.

Arī Tu noteikti piekritīsi, ka to, cik ļoti mums iepatīkas viena vai otra izklaides vieta, lielā mērā arī nosaka tās apkalpojošais personāls. Optibet sporta bārā strādā cilvēki, kas spēj teju nolasīt klientu vēlmes bez vārdiem, kā arī vienmēr laipni atbildēs uz Taviem jautājumiem par sporta bāra piedāvājumu, ieteiks gardākos ēdienus un dzērienus. Šeit Tev vienmēr būs patīkami atgriezties atkal un atkal.


3. Ēdienu un dzērienu daudzveidība.

“Paēdis cilvēks ir laimīgs cilvēks”- šim teicienam nevar nepiekrist, un to zina arī Optibet sporta bārā, jo šeit Tu vari iegriezties jebkurā dienā darba laikā, lai nobaudītu spēcinošas brokastis, gardas pusdienas un arī vakariņas. Plašajā ēdienkartes piedāvājumā atradīsi visu, ko vien sirds kāro, sākot no uzkodām un salātiem, beidzot ar zupām, gaļas un zivju ēdieniem, burgeriem un desertiem. Tiem, kuriem slāpst, arī nebūs jāraizējas, jo Optibet sporta bārs piedāvā arī plašu auksto un silto dzērienu sortimentu.


4. Izvēlies sev tuvāko sporta bāru.

Ja meklē vietu, kur izklaidēties, iesakām izvēlēties sev tuvāko Optibet sporta bāru, kuri izvietoti: Jūrmalā, Jomas ielā 61, Jelgavā, Pasta ielā 51/2, kā arī vairākās adresēs Rīgā:


  • Dzelzavas ielā 17;

  • Kr.Barona ielā 108;

  • Lubānas ielā 113a;

  • Arēnā Rīgā (atvērts sporta pasākumu laikā).

Pirms dodies uz kādu no Optibet bāriem, iesakām apmeklēt mūsu mājaslapu un noskaidrot darba laiku.

5. Jūti līdzi savām iemīļotākajām komandām.

Šis ir viens no svarīgākajiem iemesliem, kādēļ cilvēki izlemj doties tieši uz sporta bāriem. Iespēja ne tikai vērot dažādas sporta pārraides, piemēram, hokeju, tenisu, boksu, basketbolu un citus, ļauj izjust spēles azartu, kā arī pavadīt laiku ar citiem līdzjutējiem. Un varbūt dienas beigās Tu būsi ieguvis bariņu jaunu draugu, ar kuriem nedēļas nogalē satikties Optibet sporta bārā!

Reklāmraksti