Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

5 iemesli, kāpec pieteikt aizdevumu “Incredit.lv”

Vasaras un rudens mēneši ir aktīvākais praktisko darbu periods, kad daudziem plānu īstenošanā palīdz aizdevums no Incredit.lv. Mājokļu remonti, lauku īpašumu sakopšanas darbi, tehnikas un automobiļu iegāde - ikvienam no šiem mērķiem ir pieejams aizdevums “InCREDIT GROUP”.


1. Aizdevums līdz pat 10 000 eiro

Dažāda veida kredītu piedāvājumu ir daudz, tāpēc būtiski pievērst uzmanību kredīta nosacījumiem. “InCREDIT GROUP” varat saņemt aizdevumu līdz pat 10 000 eiro pat tad, ja aizņematies pirmo reizi. Ar nosacījumu, ja jūsu ienākumu līmenis un kredītvēsture ir atbilstoši.


2. Aizdevuma pieteikuma izskatīšana un nauda kontā jau 30 minūšu laikā

Izvēloties aizņēmuma summu un nosūtot kredīta pieteikumu “Incredit.lv” mājaslapā, atbildi saņemsiet aptuveni 30 minūšu laikā. Ja pieteikums tiks apstiprināts, naudu kontā variet saņemt pat 30 minūšu laikā (atkarībā no bankas). Iespēja ātri saņemt 10 000 eiro noderēs brīžos, kad nauda vajadzīga steidzami un laiks ir svarīgs faktors.


3. Pirmos 3 mēnešus 0 % likme

Neatkarīgi no jūsu izvēlētā aizdevuma apjoma pirmos trīs mēnešus būs jāmaksā tikai aizdevuma pamatsummas regulārie maksājumi, ne aizdevuma procenti. Tas nozīmē, ka šajā kredīta atmaksas sākumperiodā kopējais maksājums būs mazāks.


4. Iespēja atmaksāt aizdevumu 7 gadu laikā

“InCREDIT GROUP” aizdevums būs jums piemērots, ja meklējat aizņēmumu ar iespējami ilgāku atmaksas periodu. Ja izvēlēsieties kredītu lielumā no 100 līdz 4999 eiro, aizdevuma atmaksas grafiks var būt līdz 6 gadiem jeb 72 mēnešiem. Savukārt, ja jūsu izvēle būs aizdevums no 5000 līdz 10 000 eiro, aizdevuma atmaksas grafiks var būt līdz 7 gadiem jeb 84 mēnešiem.


5. “InCREDIT GROUP” izsniedz aizdevumus bez ķīlas un galvojuma

Lai saņemtu aizdevumu līdz 10 000 eiro, jums nav vajadzīga ķīla vai galvotājs. Vienīgā prasība ir klienta atbilstošs ienākumu līmenis un pozitīva kredītvēsture, kas apliecina iespējas atmaksāt izvēlēto un piešķirto kredītu.


Kas var saņemt aizdevumus “InCREDIT GROUP”?

  • Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji, kuriem ir pase vai ID karte;

  • Jūsu vecumam jābūt no 21 līdz 70 gadiem. Arī aizdevuma atmaksas beigās klientam jābūt 70 gadus vecam;

  • Jūsu deklarētajai dzīvesvietai ir jābūt Latvijā;

  • Jums nepieciešami regulāri ienākumi un konts kādā no Latvijas bankām.


Kur var saņemt aizdevumu “Incredit.lv”?

Aizdevumu no “InCREDIT GROUP” var saņemt tiešsaistē vai klātienē, kādā no aizdēvēja filiālēm visā Latvijā.


Ja vēlaties aizņemties internetā:

  • izvēlieties aizņēmuma summu un aizpildiet aizdevuma pieteikumu Incredit.lv mājaslapā;

  • Pārskaitiet 0,01 eiro no sava konta uz uzrādīto “InCREDIT GROUP” kontu;

  • Apstiprinošas atbildes gadījumā naudu savā kontā saņemsiet jau 30 minūšu laikā.


Ja vēlaties aizņemties klātienē:

Dodieties uz kādu no 19 “InCREDIT GROUP” kreditēšanas centriem visā Latvijā un noformējiet aizdevuma pieteikumu 5 minūšu laikā. Tāpat aizdevuma pieteikumus var noformēt vēl četros sadarbības partneru uzņēmumos. Šeit atradīsiet klātienes filiāļu pilnu sarakstu un atrašanās vietu Latvijas kartē.


Aizdevums no “InCREDIT GROUP” - ne tikai praktiskiem mērķiem!

Tomēr aizdevums no “InCREDIT GROUP” var noderēt ne tikai praktiskiem mērķiem. Ja jūtat, ka šovasar tomēr vēlaties arī atpūsties, kaut kur aizbraukt vai sevi kā citādāk palutināt, apdomīgi izvēlieties mērķim objektīvi vajadzīgo summu un aizdevums no “InCREDIT GROUP” būs iespēja īstenot plānu. Ceļojiet kopā ar ģimeni, apciemojiet radus ārzemēs, iepazīstiet kaimiņvalstis - ar “InCREDIT GROUP” iespējas ir plašākas, nekā šķiet!

Reklāmraksti