5 iemesli, kāpēc uzņēmumam izvēlēties automātiskos vārtus

Automātiskie vārti uzņēmuma teritorijā ir ne tikai praktisks, bet arī tālredzīgs solis, kas sniegs vairākus nozīmīgus ieguvumus, kas būs novērtējami gan uzreiz, gan ilgtermiņā. Vārti, kas aprīkoti ar automātiku, būs ne tikai ērti, bet arī ļoti funkcionāli.

Ar automātiku iespējams aprīkot jau esošos vārtus — gan veramos, gan bīdāmos. Uzņēmums “Ripo-Baltic” ir viens no tirgus līderiem, kas piedāvā augstas kvalitātes vārtu automātiku, ko iespējams pielāgot klienta vajadzībām. Klients var izvēlēties automātiku jau esošajiem vārtiem, bet var arī iegādāties automātiku kopā ar jauniem bīdāmajiem vai veramajiem vārtiem.

Ko uzņēmums iegūs, parastu vārtu vietā izvēloties automātiskos? Vai tā nav tikai lieka greznība un pašu slinkuma lāpīšana? Nebūt ne! Par būtiskiem ieguvumiem un priekšrocībām lasiet tālāk tekstā.

Iekļuve tikai piederošām personām

Teritorijā, kas norobežota ar automātiskajiem vārtiem, iekļūt var tikai tās personas, kurām ir piekļuve vārtu vadības mehānismam. Vārtus iespējams atvērt ar kodu kartes, pults vai cita vadības mehānisma palīdzību. Tas nozīmē, ka uzņēmums pats nosaka, kurām personām ir piekļuve šiem sensitīvajiem datiem. Arī apmeklētāji var iekļūt teritorijā tikai tad, kad vārtus atslēdz uzraugošā persona. Šāda kārtība, organizējot cilvēku plūsmu uzņēmuma teritorijā, ļauj nodrošināties, ka objektā neatrodas nepiederošas personas.

Kādi automātiskie vārti un to vadības mehānismi pieejami, uzziniet “Ripo-Baltic” mājaslapā.

Lielāka nekustamā īpašuma drošība

Automātiskie vārti ir papildu drošības barjera, kas nodrošina nekustamo īpašumu pret kaitniekiem un noziedzniekiem. Uzņēmumi parasti izvēlas vairāku veidu drošības mehānismus — signalizāciju, videonovērošanu, arī apsardzi. Automātiskie vārti to visu tikai loģiski papildinās.

Papildu drošība personālam un apmeklētājiem

Uzņēmuma teritorijā, kur nav brīva piekļuve ikvienam garāmgājējam, gan darbinieki, gan apmeklētāji var justies daudz drošāk. It īpaši, ja darbs notiek arī nakts stundās. Tāpat gan darbinieki, gan apmeklētāji teritorijā droši var novietot savas automašīnas, nebaidoties, ka tās apskādēs vai pat nozags, jo teritorija ir slēgta. Tā kā automātiskie vārti vadāmi no attāluma, nav vajadzības izkāpt no auto, lai tos atvērtu. Tas ir nozīmīgs uzlabojums fiziskajā drošībā.

Efektīvāka transporta plūsma

Uzņēmumiem īpaši jādomā, kā organizēt un optimizēt transporta plūsmu, kas visbiežāk ir intensīva. Automātiskie vārti šajā ziņā ir ļoti labs risinājums, jo apvieno drošības elementus un arī efektivizē transporta iebraukšanu un izbraukšanu no uzņēmuma teritorijas. Katram klientam, piegādātājam, kurjeram, kurš iebrauc teritorijā, ir grafiks, laiks saplānots blīvi, tāpēc lieka kavēšanās nav nepieciešama. Automātiskie vārti ir loģisks un ērts risinājums.

Uzlabots īpašuma izskats

Uzņēmumam savs tēls ir ļoti būtisks, tas veido zīmola identitāti, sabiedrības viedokli par to. Šajā aspektā nozīmīgi ir arī tas, kā tiek apsaimniekots uzņēmuma īpašums. Lai gan vārti ir praktisks elements, tomēr nevar izslēgt to estētisko aspektu. Vārti veido teritorijas vizuālo identitāti, pie vārtiem visbiežāk tiek piestiprinātas informācijas plāksnītes. Izvēloties kvalitatīvus un estētiskus risinājumus, kas iekļaujas gan īpašuma, gan apkaimes arhitektūrā, uzņēmums ir izdarījis pareizo soli, lai stiprinātu savu tēlu.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti