Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

5 ierīces, kas atvieglos mājokļa uzkopšanu

Lēnām, taču pārliecinoši pasauli pārņem viedās mājas. Jāsaprot, ka vieda māja nav tikai viens sīks rīks vai jēdziens - tā ir dažādu modernu ierīču kolekcija. Viedierīces sniedz lietotājam neatkārtojamu pieredzi, atvieglojot dažādus procesus, kas līdz šim tika veikti manuāli.

Lai palīdzētu Tev iejusties šajā tehnoloģiju laikmetā, esam apkopojuši 5 ierīces, kas atvieglos mājokļa uzkopšanu.


  • Putekļu sūcējs – robots

iRobot Roomba


Roomba ir kompakts, datorizēts putekļsūcējs, kas ar rotējošām birstēm un vakuumu likvidē netīrumus. Šai firmai ir vairāki modeļi, sākot no 400 un beidzot līdz par 900 sērijai, un tie visi nodrošina vairākas modernas funkcijas –šķēršļu identificēšana, gudrā vadība, utt.

Darbības princips – uzlādētu robotu nepieciešams savienot ar viedierīci vai ieslēgt manuāli. Uzsākot tīrīšanas procesu, infrasarkanais stars sāk identificēt sienas un šķēršļus, tādēļ, kad robots tuvojas kādam šķērslim, tas palēnina savu darbību.

Kad robots atduras pret lietām, tas apstājas. Zem robota ir sensori, kas identificē atrašanās vietu, tādēļ Roomba apstājas arī pie “klintīm” (trepes un citas stāvas vietas).


  • Grīdas lupata (mops) – robots

iRobot Braava jet


Mazgāšana ar mopu ir ideāli piemērota cietu materiālu virsmām kā koks, flīzes un akmens. Šis robots var piekļūt grūti sasniedzamām vietām, tādēļ nodrošina, ka ikviens mājokļa stūris pēc mazgāšanas būs pilnībā tīrs.

Darbības princips – uzlādētu robotu nepieciešams uzpildīt ar ūdeni un mazgāšanas līdzekli, pievienot nepieciešamo mopu. Pēc tam, atkarībā no tam piestiprinātajiem rīkiem, robots automātiski izvēlās tīrīšanas metodi — slapjā, mitrā vai sausā uzkopšana. Pirms robots izsmidzina šķidrumu, tas pārbauda apkārtni, lai pārliecinātos, ka tas neapsmidzina un nebojā mēbeles, sienas, utt.


  • Daudzfunkcionāla birste

SonicScrubber


Līdzīgi kā elektriskā zobu suka, SonicScrubber atvieglo manuālo tīrīšanu, padarot procesu vieglāku un ātrāku. Tai ir piecas birstes galviņas, kas paredzētas dažādām virsmām, sākot no cepeškrāsns un beidzot ar vannas istabas flīzēm. Turklāt SonicScrubber ir viegli pārnēsājama un aprīkota ar veiktspējīgu motoru.

Darbības princips – birstē nepieciešams ievietot 4 AA baterijas, pievienot atbilstošo birstes galviņu un tas arī viss. Pārsteidzoši, cik vienkārša, taču tajā pat laikā funkcionāla var būt viedierīce!


  • Logu tīrītājs – robots

Gladwell Gecko


Logu tīrīšana ir sarežģīts un reizēm pat bīstams process. Tā vietā, lai logu un citu virsmu mazgāšanas dēļ izmantotu nedrošas konstrukcijas, izmanto šo robotu! Gladwell Gecko mazgāšanas mikrošķiedras spilventiņi efektīvi notīra stikla virsmu, atbrīvojot to pat no ilgā laika posmā uzkrātiem traipiem.

Darbības princips – uzlādētu ierīci nepieciešams konfigurēt, savienot ar pulti vai iestatīt un tīrīšanas procesā vadīt manuāli. Lietotājam tiek piedāvāti trīs tīrīšanas režīmi, uzreiz, kā tiek veikta izvēle, robots sāk veikt savu darbu. LED indikatori un paziņojumu signāli procesā nepārtraukti informē par darba gaitu.


  • Automātiskais virsmu un paklāju tīrītājs

BISSELL SpotBot


Paklāju ir viegli notraipīt, taču ārkārtīgi grūti tīrīt. BISSELL SpotBot ir lielisks rīks, ar kura palīdzību ietaupīt laiku, kuru citādi nāktos pavadīt, pamatīgi pūlējoties, lai atbrīvotos no šķietami neiztīrāmiem traipiem. Īpaši šo automātisko virsmu un paklāju tīrītāju iemīļojuši cilvēki, kam ir mājdzīvnieki un/vai bērni.

Darbības princips – uzlādētu ierīci nepieciešams konfigurēt, pievienot aksesuārus, mazgāšanas līdzekļus un izvēlēties režīmu. Pastāv divas izvēles iespējas – cietas virsmas mazgāšana vai paklāja tīrīšana. Tīrītājs automātiski izsmidzina šķidrumu, viegli uzkopj virsmu un pēc pogas nospiešanas ar rotējošajām birstēm uzsāk dziļo traipu tīrīšanu.Lai arī šādas viedierīces kļūst arvien populārākas, jāsaprot, ka tas nav lēts prieks. Katra aksesuāra iegāde paredz plānošanas procesu, nepieciešams nopietni izvērtēt gan savas finanses, gan ierīces nepieciešamību. Vairāk par to, kā rīkoties, ja arī Tu vēlies kādu no šīm ierīcēm, tomēr Tev šobrīd nav pietiekami daudz iekrājumu, vari uzzināt šajā mājaslapā.


Pievieno komentāru

Reklāmraksti