Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

5 lieliskas Ziemassvētku dāvanas, ko likt zem eglītes

Sākt runāt par Ziemassvētkiem nekad nav par agru. It īpaši tagad, kad oktobris jau tuvojas beigām. Ik gadu piedzīvojam vienu un to pašu — steigu un stresu, jo esam pārāk vēlu sākuši gatavoties svētkiem, kas ir vieni no gaidītākajiem. Tāpēc sagatavošanos vajadzētu sākt jau laikus.

Lai gan Ziemassvētkos rūpējamies gan par bagātīgi klātiem galdiem, gan skaistu eglīti un rotājumiem, tomēr tieši Ziemassvētku dāvanas un to sagādāšana sniedz vislielāko gandarījumu. Bet īsto dāvanu iegāde ne vienmēr ir viegls uzdevums.


Tradicionālās dāvanas, ar kurām var izlīdzēties ikvienā situācijā, droši vien spēs iegādāties katrs, tomēr, ja patiešām vēlamies no sirds iepriecināt sev tuvos cilvēkus, tad svarīgi īpaši piedomāt, ko liekam zem eglītes.


Dāvanām nav jābūt garlaicīgām un pavisam noteikti nav jābūt tādām, kas nekam neder, jo ir iegādātas tikai ķeksīša pēc. Tāpēc jūsu iedvesmošanai un noskaņošanai labāko Ziemassvētku dāvanu meklējumiem piedāvājam piecas interesantas un noderīgas Ziemassvētku dāvanas.


1. Ziemas braukšanas kurss


20171025-1024-attels1-drosas-brauksanas- 

Ziemas braukšanas kurss noteikti ir viena no noderīgākajām dāvanām, ko var likt zem eglītes ikvienam, kurš savu autovadītāja apliecību ir ieguvis pēdējo dažu gadu laikā, jo tas nozīmē, ka vēl nav iekrājusies pietiekama pieredze un pārliecība, kā rīkoties ekstrēmākos braukšanas apstākļos ziemas laikā. Šāds braukšanas kurss sniegs vērtīgas teorētiskās un praktiskās zināšanas, ko nodrošinās profesionāls instruktors. Varēs iegūt pieredzi tādā problemātiskā lietā kā sānslīde. Daudzi jaunie braucēji pirmajās ziemās vispār baidās braukt, jo nezina, kā tikt galā ekstrēmos brīžos. Ziemas braukšanas kurss ir iespēja iegūt lielāku pārliecību un palielināt savu drošību satiksmē. Tāda dāvana noderēs gan atvasēm, kuras tikko ieguvušas tiesības, gan sievai, kura joprojām ziemā baidās braukt ar auto.


2. Enerģētisks pirts rituāls

20171025-1024-attels2-pirts-rituals.jpg

Tagad, kad modē ir visdažādākās SPA procedūras un atpūtas kūres, tomēr nevajadzētu aizmirst par pašiem latviskās tradīcijas pamatiem — un tā ir pirts. Tie ir seni mūsu tautas rituāli, kuros tiek izmantoti nevis svešzemju preparāti, bet gan mūsu pašu dabas dotie labumi, kas arī ir tas, kas patiesībā mums ir vislabāk piemērots gan miesai, gan garam. Senās zināšanās balstīts pirts rituāls noteikti būs lieliska pieredze, kas uzlabos pašsajūtu, ļaus attīrīties gan fiziski, gan emocionāli.


3. Vīnu degustācija

20171025-1024-attels3-vina-degustacija.j

Meklējot piemērotākās Ziemassvētku dāvanas saviem tuvajiem, vajadzētu atcerēties, ka tumšajiem ziemas vakariem noteikti piestāv laba mūzika, laba kompānija un labs vīns. Dāvanu karte vīnu degustācijas pasākumam būs patīkams pārsteigums ikvienam labu dzērienu cienītājam. Pasākums tiek ieplānots kā relaksējoša un nesteidzīgā dzērienu baudīšana. Par vīniem pastāsta zinošs spciālists. Tāpat arī ir noorganizēta patīkama atmosfēra, uzkodas. Tā ir iespēja kādu ziemas vakaru pavadīt tiešām brīnišķīgi.


4. Vizāžas un stila kursi

20171025-1024-attels4-vizasas.jpg

Šādi kursi noteikti izpelnīsies katras daiļā dzimuma pārstāves sajūsmas saucienus, ieraugot zem eglītes dāvanu karti vizāžas un stila kursiem. Tā ir dāmām mūžam aktuāla tēma — kā izskatīties labāk, kā izcelt savu dabas doto skaistumu, kā ar kosmētikas palīdzību panākt dažādus stilus. Tomēr šādas prasmes nerodas tāpat vien. Šajā ziņā nekļūdīties palīdzēs profesionāļa padomi, kas būs vērsti tieši uz konkrēto sievieti. Vairāku stundu laikā sieviete apgūst dažādus trikus, iemaņas un zināšanas, kas palīdzēs izskatīties pārliecinošākai un justies skaistākai. Vai tad tā nav ideāla Ziemassvētku dāvana?

5. Sāls istabas apmeklējums

20171025-1025-attels5-sals-istaba.jpgLai gan klasiskais SPA joprojām ir pieprasīts un arī ir lieliska izvēle, ja meklē Ziemassvētku dāvanas, tomēr varbūt vērts izmēģināt kaut ko jaunu. Sāls istaba ir “labi aizmirsts vecais”, kas ieguvis jaunu popularitātes vilni. Tā ir ne tikai relaksējoša, bet arī dziedinoša atpūta istabā, kas izklāta ar sāls kārtu. Sāls istaba jeb haloterapija īpaši labvēlīgi ietekmē elpošanas sistēmu, noder hronisku elpceļu slimību ārstēšanā, tāpat tiek stiprināta imunināte, mazināts depresīvs noskaņojums, uzlabojas ādas un veģetatīvās nervu sistēmas stāvoklis. Tas ir tieši tas, kas tumšajā un slimību pilnajā ziemas periodā ir nepieciešams ikvienam cilvēkam, tāpēc sāls istabas apmeklējumi noteikti ir ļoti noderīga dāvana, ko novērtēs ikviens.


Bet šie pieci piedāvājumi nebūt nav viss, ko varat likt zem eglītes saviem mīļajiem. Ideju ir patiešam daudz, atliek tikai neaudz atkāpties no savām ierastajām dāvanu pirkšanas vietām un tradīcijām, paskatīties apkārt, iepazīties ar piedāvājumu pie dažādiem pārdevējiem un pakalpojumu sniedzējiem.


Labas dāvanas atrašana tiešām sniedz gandarījumu, jo Ziemassvētku dāvanas taču ir tās, kuras mīļo sejās rada patiesu prieku. Tāpēc šogad sāciet dāvanas meklēt laikus.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti