Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

5 veidi, kā paildzināt telefona baterijas darbību

Mobilie telefoni ir visbiežāk izmantotās tehnoloģijas mūsdienās, tieši tādēļ tas brīdis, kad izlādējas baterija, ir tik nepatīkams. Par spīti tam, ka jaunākie viedtālruņu modeļi ir tik labi, kā nekad, to bateriju ilgtspēja, iespējams, dodas pretējā virzienā. Protams, to var izskaidrot ar lielo aplikāciju un noderīgo funkciju skaitu.

Šeit būs padomi, kā tu vari paildzināt sava telefona baterijas darbību.

  1. Samazini baterijas lietojumu, aizverot aplikācijas, kuras darbojas fonā, un tev nemaz nav nepieciešamas. Šī ir viena no lietām, kuru daudzi cilvēki nemaz neapzinās – tas, ka mēs to neredzam ekrānā, nenozīmē, ka programma nedarbojas. Vairākas no tām joprojām ir aktīvas fonā. Lai arī multitaskings ir laba lieta, samazinot darbojošos programmu skaitu, tu noteikti paildzināsi baterijas mūžu.

  2. Atslēdz GPS. Lai arī dažādu aplikāciju ietekme uz akumulatoru atšķiras, nekas tā nepatērē enerģiju kā GPS, kas izseko tavu atrašanās vietu. Lielākā daļa aplikāciju, kas balstīta uz GPS izmantošanu, ļauj satelītiem noteikt precīzu lokāciju, sūtot un saņemot signālus. Šis process ne tikai samazina baterijas darbības laiku, bet arī bieži turpina darboties fona režīmā.

  3. Izslēdz Bluetooth/Wi-Fi/3G/4G savienojumus. Tava ierīce nemitīgi mēģina uztvert dažādus signālus. Vai tas būtu Bluetooth, bezvadu internets vai mobilie dati. Ieslēdzot “Lidmašīnas režīmu”, tu varēsi saglabāt telefonu “dzīvu” daudz ilgāk, kas ir īpaši svarīgi, kad atlikuši pēdējie 10%.

Lai arī bez šīm funkcijām tu nevarēsi lietot savu telefonu pilnvērtīgi, ja vēlies, lai tas būtu ieslēgts, ir vērts šo to upurēt. Noderīgi tas var būt laikā, kamēr tu guli, vai esi darbā, un nav laika izmantot tālruni. Tikai pārliecinies par to, ka “Lidmašīnas režīms” ir izslēgts, ja vēlies, lai kāds spēj tevi sasniegt.

  1. Samazini laiku, kad telefona ekrāns izdziest. Šis ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā paildzināt baterijas darbību. Kā jau tu nojaut, telefona displejam ir milzīga ietekme uz akumulatora funkcionēšanu, tādēļ tu vari iedot tam papildus procentus ne tikai samazinot laiku, pēc kura ekrāns automātiski nodziest un displejs tiek nobloķēts, bet arī padarot displeju tumšāku.

  2. Uzturi savu telefonu vēsu, lai optimizētu baterijas darbības ilgumu. Iespējams, tu nekad to neesi ievērojis, bet tavs telefons darbojas atšķirīgi dažādās temperatūrās. Piemēram, ja tas ir ļoti uzkarsis, var nākties piedzīvot lēnāku funkciju izpildi nekā parasti. Tieši tādēļ tā nav tikai sagadīšanās, un temperatūra ietekmē baterijas mūžu.

Kā jau nojaut, akumulatora darbības ilgumu pamatīgi samazina darbošanās siltā vidē. Telefoni ir paredzēti lietošanai vidējā temperatūrā, tādēļ, kad vien tas iespējams, centies izvairīties no ierīces pakļaušanas siltuma iedarbībai.

  1. Iegādājies ārējo akumulatoru. Šis, iespējams, ir noderīgākais padoms no visiem. Mūsdienās ārējie akumulatori (power bank) kļūst arvien populārāki, tādēļ, ja saproti, ka telefona izmantošana ir neatņemama tavas ikdienas sastāvdaļa, taču tu nevari vienmēr pieslēgt ierīci lādētājam, izvēlēties pietiekami jaudīgu un kvalitatīvu ārējo akumulatoru.

To cenas var svārstīties no pāris eiro līdz pat vairākiem desmitiem. Izvēlies to, kas piemērots tieši tavas ierīces uzlādei. To noteikti būs ērtāk paņemt līdzi, nevis meklēt vietu, kur pieslēgties elektrībai.

Esi telefona vai ārējā akumulatora meklējumos? Ienāc interneta veikalā 220.lv un šeit atradīsi dažādus ierīču modeļus. Plašajā piedāvājumā noteikti atradīsi ko tādu, kas atbildīs tavām vēlmēm un iespējām.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti