6 iemesli, kāpēc iepirkties IT.LV

Dators un tā piederumi ir preču kategorija, bez kuras mūsdienās iztikt ir praktiski neiespējami. Taču aktuāls ir jautājums par to, kur iegādāties kvalitatīvu datortehniku par pievilcīgu cenu. Viens no atbilstošākajiem variantiem — IT.LV!

Kāda veida produktus piedāvā IT.LV?

IT.LV ir uzņēmums, kas specializējies serveru un tīklu aprīkojumā, taču vajadzīgo datortehniku interneta veikalā spēs atrast praktiski jebkurš. Tā klāstā atrodama produkcija no vairāk nekā 100 dažādiem zīmoliem, piemēram, HP, IBM, DELL, MICROSOFT, APPLE, SONY, TOSHIBA, PIONEER un daudziem citiem.

Kādas priekšrocības Jūs sagaida, izmantojot šī uzņēmuma pakalpojumus?

Nav noslēpums, ka datorus un ar tiem saistītās ierīces piedāvā ļoti liels skaits veikalu. Bet kāpēc iepirkties tieši IT.LV veikalā? Lūk, daži no iemesliem:

  • Uzņēmums piedāvā tikai oriģinālo produkciju, kas automātiski nozīmē augstāku kvalitāti un pilnu garantiju;
  • Ja nepieciešams, iespējams iegādāties arī lietotu vai atjaunotu tehniku, kas tiek iepirkta tikai no pārbaudītiem piegādātājiem. Tāpat iespējams pasūtīt arī retas un grūti atrodamas datortehnikas preces;
  • Salīdzinot ar citiem izplatītājiem, IT.LV preces ir vidēji par 15 – 40 procentiem lētākas;
  • Visi darījuma posmi norisinās Jūsu individuālā menedžera uzraudzībā — no pasūtīšanas procesa līdz pasūtījuma nosūtīšanai;
  • Pateicoties kvalitatīvajam meklētājam (kurā preces iespējams meklēt ne vien pēc nosaukuma, bet arī ražotāja koda), un kvalitatīvajam sadalījumam kategorijās, sev vajadzīgo preci atradīsiet ātri un vienkārši;
  • Neviena no precēm netiek iegādāta Āzijas valstīs; tā vietā datortehnika tiek iegādāta tikai un vienīgi Eiropas Savienībā.

Kā rīkoties, ja vēlaties iegādāties sev vajadzīgo tehniku pie IT.LV?

Veikt pasūtījumu varat vairākos veidos, atliek vien izvēlēties ērtāko:

  • «Atgriezeniskā saite» jeb kontaktforma — ievadot savu vārdu, elektronisko adresi un ziņojumu, kā arī kontrolkodu, varat ērti pasūtīt sev vajadzīgās preces;
  • Mobilais telefons;
  • E-pasts.

Visu nepieciešamo informāciju par iespējām sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem atradīsiet uzņēmuma mājaslapā http://www.it.lv/lv sadaļā «Kontakti».

Preču piegāde — maksimāli ātra

Periods no pasūtījuma apstiprinājuma brīža līdz preces saņemšanai ilgst 5 līdz 6 dienas. Savukārt, ja datortehnika Jums nepieciešama steidzami, ar eksprespiegādes palīdzību preces saņemšana tiek garantēta 24 – 48 stundu laikā no brīža, kad pasūtījums tiek apstiprināts.

IT.LV — tas ir uzņēmums, kas saviem klientiem piedāvā augstvērtīgu datortehniku plašā klāstā, turklāt — ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem. Tāpēc, ja esat jaunas datortehnikas meklējumos, ienāciet it.lv, lai pasūtītu visu nepieciešamo jau tūlīt!

Reklāmraksti