Aizdevums ar atmaksas termiņu līdz 2 gadiem

Vai arī Tev ir bijusi situācija, kad sen kārotam pirkumam nepietiek finanšu līdzekļi? Nemeklē atrunas par liekās naudas trūkumu, jo tagad sen lolotus plānus Tev nevajadzēs atlikt! Mūsdienīgs un ērts risinājums – aizdevums ar atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem.

Noformē pieteikumu ar mobilo telefonu!
Latvijas Republikas iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 75 gadiem, ar labu kredītvēsturi un bez pārkāpumiem līgumsaistībās var saņemt aizdevumu pie vivus.lv līdz pat 1500 EUR ar atmaksas termiņu 24 mēneši. Aizdevums tiek izsniegts bez galvojumiem, izziņām vai ķīlām, taču katram aizņēmējam var tik piemērots individuāls kredītlimits, kas būs atkarīgs no katra ienākumiem. 

Ātra un ērta reģistrēšanās:
• Lai reģistrētos aizdevumam internetā, būs vajadzīgs mobilais telefons ar interneta pieslēgumu;
• Vivus.lv mājaslapā esošajā kalkulatora jāatzīmē nepieciešamā naudas summa un plānotais atmaksas termiņš;
• Jāspiež – saņemt aizdevumu un reģistrēšanās anketā jāieraksta savi personas dati;
• Lai reģistrētu savu bankas kontu, jāpārskaita 0,01 cents;
• Pēc tam, kad speciālisti izvērtēs kredīta pieteikumu, par savu lēmumu paziņojot ar e-pastu vai sms veidā: aizdevums piešķirts! 

Savas kredītsaistības un aktuālos maksājumus būs iespējams pārraudzīt savā vivus.lv profilā. Aizdevuma atmaksu varēsi veikt ar interneta bankas starpniecību vai doties uz bankas filiāli. 

Klients pirmajā vietā!
Vivus.lv saviem jaunajiem klientiem piedāvā uzsākt aizdevuma atmaksu ar 90 dienu ilgām kredītbrīvdienām, tikai aizdevuma atmaksas termiņš nedrīkst būt īsāks par 3 mēnešiem. Tātad – jūnijā uz 4 mēnešiem noformēts aizdevums internetā būs jāsāk atmaksāt tikai septembrī!  Dzīve bieži ievieš savas korekcijas – ar aizdevumu ir sanācis pārrēķināties. Ja aizdevumu atmaksājot nākas saskarties ar finansiālām ķibelēm, tad nekavējoties informē vivus.lv kredītspeciālistus, kas strādā katru dienu no 7:00 līdz 24:00. Aizdevuma atmaksas termiņu var pagarināt par 30 dienām. Pagarināšanas maksa būs atrodama Tavā vivus.lv profilā. 

Vivus.lv atbalsta uzticamu, sociāli atbildīgu un uz ilgtermiņa sadarbību vērstu kreditēšanas praksi, tāpēc ir Latvijas nebanku kredītdevēju asociācijas un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs. Vivus.lv pakalpojumus ar kvalitātes sertifikātiem ir novērtējuši Patērētāju tiesību aizsardzības centrs, Starptautiskais kvalitātes vadības sistēmas un Latvijas darba devēju konfederācija. Vivus.lv sociālās aktivitātēs ietilpst arī sportiskas aktivitātes, piemēram, kalnu riteņbraukšanu.

Ja nepieciešams aizdevums niepriekš neparedzētā situācijā, izvēlies vivus.lv!

Reklāmraksti