Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alcheimers

Vecumdienās gan mūs pašus, gan tuviniekus var piemeklēt kāda nopietna slimība, tāpēc ir ļoti svarīgi nodrošināt atbilstošu aprūpi, kas sekmētu atveseļošanos. SeniorBaltic.lv būs īstā izvēle, ja vēlaties nodrošināt kvalitatīvu aprūpi slimības gadījumā sev vai saviem tuviniekiem gados. SeniorBaltic.lv piedāvā iespēju izmantot Eiropas līmeņa rezidenci senioriem ar medicīnisko aprūpi.Latvija ir pirmā valsts, kurā ir atvērts šāda veida aprūpes centrs, lai sekmētu drīzāku atveseļošanos un nodrošinātu kvalitatīvu pensionāru un senioru aprūpi.

Situācijas un vajadzības ir dažādas, katrs cilvēks ir atšķirīgs un unikāls. Lai kādas būtu Jūsu piederīgo vajadzības, rezidences “Dzintara Melodija” personāls izturēsiet pret Jūsu tuviniekiem ar vislielāko cieņu un atbildību. Svarīgi minēt, ka rezidences personāls vienmēr būs blakus Jūsu tuviniekiem, lai sniegtu savlaicīgu palīdzību un vajadzīgo atbalstu.  Jūsu tuvinieku vajadzībām rezidencē ir pieejams medicīniskais personāls –  ārsts, psihoterapeits (Demences nodaļā), psihologs, fizioterapeits, kā arī medmāsas. Rezidences personāla galvenais pienākums ir rūpēties par to, lai seniors būtu labā formā, saņemtu visas zāles, barojošu ēdienu, lai viņš varētu izkustēties. Pats būtiskākais– personāls parūpēsies, lai Jūsu tuvinieks saņemtu tādu ārstēšanu, kādu nozīmējis ārsts.

Rezidencē tiek nodrošināts arī viesnīcas personāls un apteksnes, kas rūpēsies, lai Jūsu tuvinieka istaba būtu uzposta un vienmēr kārtībā. Viesnīcas apkalpojošie darbinieki vienmēr būs blakus Jūsu tuviniekam, lai palīdzētu jebkādā jautājumā, kad tas nepieciešams. Papildus rezidencē darbojas arī brīvā laika organizatori, kas būs laba kompānija senioram. Piemēram, bieži tieik rīkotas dažādas meistardarbnīcas, lai jūsu tuvinieks varētu sadraudzēties ar citiem iemītniekiem un iemācīties ko jaunu.

Pieejama arī īstermiņa uzturēšanos rezidencē “Dzintara Melodija”. Svarīgi minēt, ka īstermiņa uzturēšanās laikā Jūsu tuvinieks saņems visus pakalpojumus, kādus saņem rezidences pastāvīgie iedzīvotāji. Īstermiņa uzturēšanās iespēju var izmantot, lai iepazītos ar SeniorBaltics.lv pakalpojumiem, kā arī, ja Jūsu tuviniekam nepieciešama īslaicīga aprūpe, piemēram, pēcoperācijas periodā, bet ne rehabilitācija. Svarīgi minēt, ka īstermiņa uzturēšanās pakalpojumus seniors var izmantot ne ilgāk par 3 mēnešiem.

Uzziniet vairāk par rezidences “Dzintara Melodija” piedāvājumiem, cenām online mājas lapā www.seniorbaltics.lv

Ja Jums ir radušies jautājumi vai vēlaties veikt rezervāciju – zvaniet pa tālr. - 80008008

Rezidence „Dzintara Melodija” atrodas Rīgā, Jaunpils ielā 20
Rezidences tālr.: 67791634 e-mail: dzintaramelodija@seniorbaltic.lv
Skype: dzintaramelodija.recepcija

Sagādājiet savam vecākās paaudzes tuviniekam cienīgu atpūtu vai rehabilitācijas periodu – izmantojiet rezidences “Dzintara Melodija” sniegtās iespējas.

Reklāmraksti