Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ārējais cietais disks - pērc izdevīgi Hansapost.lv

Ārējais cietais disks ir laba iespēja saglabāt nepieciešamos failus un datu kopijas drošā veidā. Pirms tā iegādes būtiski izvērtēt savas vēlmes un mērķi, kādam ārējais cietais disks tiks izmantots. Piemēram, svarīgi apsvērt, kādus un cik ietilpīgus failus plāno tur uzglabāt. Tāpat svarīgi, cik regulāri atjaunosi datus cietajā diskā.  

Pie Hansapost.lv pieejami dažādu izmēru ārējie cietie diski. Ja plāno bieži to nēsāt līdzi, vērts izvēlēties kabatas lieluma ierīci, kas būs parocīga un ērta. Savukārt, ja paredzēts to uzglabāt mājās vai darba vietā, tad derēs lielāks ārējais disks. Interneta veikals Hansapost.lv piedāvā vairāk nekā 20 dažāda veida ārējos cietos diskus, lai ikviens varētu izvēlēties sev piemērotāko. 

Uzmanību vērts pievērst arī tā savienojumu iespējām. Piemēram, USB 2,0 un 3,0 paredz iespēju ārējo cieto disku pieslēgt datoram, televizoram un citām ierīcēm. Atsevišķi modeļi piemēroti arī digitālām ierīcēm, piemēram, fotokamerai. Tāpat pieejami ārējie cietie diski, kurus iespējams savienot ar Mac ierīcēm.  

Hansapost.lv interneta veikals piedāvā ārējos cietos diskus ar dažādu ietilpību. Atkarībā no uzglabāto failu apjoma, jāizvēlas piemērotākais disks. Piemēram, dažādu tekstu, prezentāciju un tabulu failu uzglabāšanai pietiek ar disku, kura ietilpība ir līdz 750 GB. Savukārt ja nepieciešams saglabāt lielākus failus, jāizvēlas diski ar lielāku ietilpību. 

Hansapost.lv interneta veikalā pieejami arī citi ārējie datu nesēji- gan SD kartes, gan USB atmiņas. Tiek piedāvātas dažādas ietilpības kartes un atmiņas. 

Interneta veikals Hansapost.lv ir ērta iepirkšanās vieta visai ģimenei. Pateicoties plašajam preču piedāvājumam, izdevīgām cenām un kvalitatīvam klientu apkalpošanas servisam, šī iepirkšanās vieta ieguvusi lielu pircēju atzinību jau kopš 1997. gada, kad uzņēmums preces sāka piedāvāt ar pasta kataloga starpniecību. 

Būtiski, ka, iepērkoties pie Hansapost.lv, par preci jānorēķinās tikai pie preces saņemšanas. Nepieciešamības gadījumā iespējams noformēt arī līzingu. Tāpat tiek piedāvāta iespēja 14 dienu laikā atgriezt preci, ja neapmierina tās kvalitāte vai radušās kādas citas pretenzijas. Šeit gan būtiski, lai prece nebūtu lietota.

Ienāc Hansapost.lv un izvēlies sev nepieciešamo ārējo datu nesēju vai kādu citu preci. Hansapost.lv - vienmēr ērta un izdevīga iepirkšanās visai ģimenei. 

Reklāmraksti