Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atbalsts biznesa idejai

Gandrīz katrs cilvēks kaut reizi dzīvē ir pamanījis ideju biznesam. Parasti tas notiek, ja ikdienā nākas saskarties ar kādas lietas vai pakalpojuma trūkumu, vai kaut kas neapmierina apkārtējā vidē, vai arī ideja varbūt pat nejauši tiek saskatīta apkārtējā vidē. Tomēr vien retais uzdrošinās īstenot biznesa ideju, jo bieži tam trūkst līdzekļu vai vajadzīgo zināšanu un pieredzes.

Tāpat arī jau esošam uzņēmumam attīstībai ir vajadzīgs finansējums, lai tas spētu izmantot savu potenciālu un veiksmīgi augt biznesa vidē, sniedzot ieguldījumu Latvijas ekonomikā.

Tāpēc ALTUM piedāvā plašu pakalpojumu klāstu uzņēmējiem, savu galveno atbalstu sniedzot tiem virzieniem, kas veicina Latvijas tautsaimniecības attīstību un pievienotas vērtības radīšanu. Iespējams, ka kāda nejauša ideja būs sākuma punkts veiksmīgam biznesam ne tikai Latvijas, bet pat Eiropas līmenī. ALTUM realizēto atbalsta programmu ietvaros finansējumu var saņemt gan biznesa uzsācēji un jaundibinātie komersanti, gan pieredzējuši uzņēmēji, kas vēlas attīstīt savu uzņēmējdarbību un celt konkurētspēju, kā arī lauku saimnieki dažādām vajadzībām.

ALTUM misija Latvijas biznesa vidē ir sadarbībā ar klientiem palīdzēt viņiem realizēt viņu idejas un sapņus, celt klientu un darbinieku labklājību, kopīgi dodot ieguldījumu Latvijas tautsaimniecības attīstībā.

Tieši uzdrīkstēšanās var kalpot par pamatu jaunam biznesam. ALTUM palīdz īstenot idejas un tās bieži pārtop veiksmīgos, jaunos uzņēmumos, kuri dod nozīmīgu ieguldījumu Latvijas ekonomikā un sabiedrības labklājībā. Ja attīstās biznesa vide, tad rodas jaunas darba vietas, tiek maksāti nodokļi un no tā jau labumu gūst valsts kopumā.

Tāpat ALTUM apzinās, ka uzņēmēji un viņu idejas ir atšķirīgi, tāpēc katrs klients var atrast sev piemērotu risinājumu. Piemēram, lauksaimniekiem noder apgrozāmo līdzekļu aizdevumi, ar kuru palīdzību ir iespējams attīstīt ražošanu,bet Starta programmas mērķis ir saimnieciskās darbības aktivitātes paaugstināšana valstī, attīstot biznesa uzsācēju zināšanas un iemaņas, kā arī sniedzot nepieciešamo finansiālo atbalstu saimnieciskās darbības uzsākšanai.

ATTUM atbalsts biznesam var kļūt par sākumu kādas idejas veiksmes stāstam. ALTUM ir viena no iespējām, kā Latvijā attīstīt biznesa vidi un uzņēmējiem rast finansējumu biznesu izaugsmei.

Reklāmraksti