Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ātrais kredīts – ērts un drošs finansiālais risinājums

Ir sākusies vasara – laiks kad pieņemam jaunus izaicinājumus, ceļojam vai dodamies atvaļinājumā. Nereti rodas situācijas, kad pietrūkst nedaudz līdzekļu līdz gaidāmajai algai vai citiem ienākumiem un ir nepieciešami papildus nauda līdzekļi. Steidzamos dzīves brīžos noderēs dažāda apmēra ātrie kredīti. Kompānijas piedāvā gan lielākus, gan mazākus naudas aizdevumus ikviena velmēm.

Svarīgi minēt, ka ātrie kredīti tiek izsniegti pilngadīgiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem vecumā no 18 (ir kompānijas, kas kredītus izsniedz sākot no 21 gada vecuma) līdz 70 gadiem. Lai aizņemtos potenciālajam debitoram ir vajadzīgi stabili ikmēneša  ienākumi, kas ļaus bez problēmām paredzētajā termiņā atmaksāt kredītu. Savukārt, lai noformētu un pieteiktu nepieciešamo kredītu būs vajadzīgs interneta pieslēgums un personīgais bankas konts kādā no Latvijas Bankām.

Kredīta atmaksas laiku nosaka klients pēc saviem ieskatiem un ikmēneša ienākumiem. Aizdevumu var atmaksāt gan dažu mēnešu laikā, gan līdz pat 24 mēnešiem (2gadu laikā). Aizņemieties vajadzīgo naudas daudzumu internetā jau tūlīt– kompānijas piedāvā dažāda apmēra kredītus bez liekām formalitātēm – Jums vairs nevajadzēs iet uz banku vai pildīt sarežģītas fomalitātes, jo nepieciešamie naudas līdzekļi klientiem tiek izsniegti bez izziņas no darba vietas, ķīlas un galvojumiem. Naudu Jūs saņemsiet ātri - 10 līdz 15minūšu laikā nauda tiks ieskaitīta norādītajā bankas kontā. Jums ir jāreģistrējas izvēlētās kompānijas mājaslapā, jāizveido savs lietotāja profils, kā arī jānosūta patēriņa kredīta pieteikums ar nepieciešamo naudas summu.

Lai veiksmīgi un bez liekām problēmām saņemtu naudu – Jums nevar būt nenokārtotas parādsaistības, neatmaksāti parādi citās kompānijās. Pretējā gadījumā aizdevumu Jums nepiešķirs. Aizpildīt reģistrācijas anketu un pieteikties kredītam izvēlētajā kompānijā Jūs varat jebkurā diennakts laikā. Tomēr jāatceras, ka kredītu pieteikumi tiek izskatīti un piešķirti darba dienās. Ja Jums ir radušies papildus jautājumi – sazinieties ar izvēlēto kredītiestādi un noskaidrojiet radušos jautājumus sīkāk.

Aizņemieties kredītu pārdomāti un tikai tad, ja nav citas iespēju kā saņemt nepieciešamo aizdevumu. Kredīts ir liela atbildība, tāpēc pirms aizņemieties – vienmēr rūpīgi izlasiet aizdevuma līguma nosacījumus, pārdomājiet savu atbilstību un maksātspēju, kā arī izpētiet akcijas un īpašos kredītu aizņemšanās piedāvājumus.

Reklāmraksti