Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ātrais kredīts Vivus.lv pieejams 10 līdz 30 minūšu laikā

Jau vairāk nekā piecus gadus Latvijā ir pieejami ātrie kredīti, kas izpalīdzējuši tūkstošiem cilvēku dažādās situācijās. Kādu laiku atpakaļ cilvēki sūdzējās, ka ātrie kredīti nav nemaz tik ātri un arī kredīta pieprasījuma apstiprinājuma gadījumā pārskaitījums ceļoja pat pāris dienas.

Situācija ir mainījusies, jo ātrais kredīts Vivus.lv ir pieejams patiešām ļoti ātri – pārskaitījums normāli noris 10 līdz 30 minūšu laikā. Tomēr, ja naudu gaidi ilgāk, vienmēr sazinies ar Vivus.lv atsaucīgajiem darbiniekiem rakstot uz info(at)vivus.lv, zvanot uz tālruņa numuru 67439777 vai čatojot ar konsultantu uzņēmuma mājas lapā ar Skype starpniecību. Tavs jautājums tiks uzreiz izskatīts un naudu saņemsi visdrīzākajā laikā!

• Kas var saņemt aizdevumu ātro kredītu kompānijā Vivus.lv?
Ātrais kredīts Vivus.lv pieejams ikvienam Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam ar pozitīvu kredītvēsturi vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Tas nozīmē, ka arī tie iedzīvotāji, kas nav Latvijas Republikas pilsoņi, var saņemt aizdevumu.

• Kā pieteikties ātrajam kredītam no Vivus.lv?
Lai saņemtu ātro kredītu kompānijā Vivus.lv, nepieciešams tikai mobilais telefons, bankas konts un e-pasts. Svarīgi atcerēties, ka pieteikties ātrajam kredītam var tikai konkrētā persona, to nevar pieteikt ar cita cilvēka datiem.

• Cik lielu summu varu saņemt ātro kredītu kompānijā Vivus.lv?
Atšķirībā no citiem ātro kredītu sniedzējiem, kompānijā Vivus.lv nav konkrēti noteikta pieejamās summas limita. Uzņēmuma mājas lapā norādīts, ka summa var būt gan 400 eiro, gan 1500 eiro. Tas, cik liela būs pieejamā summa, ir atkarīgs no konkrētā cilvēka kredītvēstures. Ja ar to viss ir kārtībā, tu saņemsi nepieciešamo summu.

• Kādi dokumenti jāiesniedz, lai saņemtu aizdevumu no Vivus.lv?
Ātrais kredīts Vivus ir pieejams bez īpašuma ķīlas, cita cilvēka galvojuma vai izziņām no darba vietas vai apstiprinātām bankas konta izdrukām. Tu saņemsi aizdevumu tikai reģistrējoties Vivus.lv mājas lapā un norādot vajadzīgo summu – nekas cits nav nepieciešams. Lēmums par kredīta piešķiršanu tiek pieņemts balstoties uz informāciju no parādnieku reģistra. Tādēļ, ja kredītvēsture ir pozitīva, aizdevums tiks piešķirts.

Reklāmraksti