Ātrie kredīti internetā bez procentu maksas

2015. gadā Latvijā ātrais kredīts ir pieejams daudzos uzņēmumos. Dažos no tiem jaunie klienti var īstermiņā aizņemties bez procentiem. Piemēram, paņemot 150 eiro kredītu šodien uz 1 mēnesi noteiktajā termiņā ir jāatmaksā tie paši 150 eiro. Populārākie ātrie kredīti kred24.lv aizdevumu salīdzinātājā parāda katra aizņēmuma patiesās izmaksas (gada procentu likme), AKCIJAS piedāvājumus un citus svarīgākos raksturlielumus.  

Vai aizņemties internetā ir droši?
Pieteikties kredītam iespējams no datora vai viedtālruņa. Darījuma drošība tiek sekmēta divos veidos – (1) klientam jāpārskaita reģistrēšanās maksa no sava internetbankas profila. To iespējams izdarīt vien zinot savu unikālo klienta numuru, pastāvīgo paroli un paroli no kodu kalkulatora.

Plašsaziņas līdzekļos pa retam dzirdamie stāsti par izkrāptiem ātrajiem kredītiem uz citu personu vārda parasti rodas no cilvēku paviršības. Tas iespējams vien situācijās, kad cilvēki pavirši glabā savus internetbankas pieejas datus. Šādā scenārijā nelabvēlis var pieteikties sms kredītam un pēc tā saņemšanas pārskaitīt naudu uz savu kontu. Lai sevi pasargātu ir vērts glabāt kodu kalkulatoru atsevišķi no paroles, vai ideālā gadījumā paroli atcerēties un iznīcināt.

Standarta komisijas maksa par kredītu internetā ir 10 līdz 30 procenti mēnesī. Ietaupīt iespējams, izvēloties kādu no akcijas piedāvājumiem, kas apkopoti kredītu salīdzinātājā. Ātrie kredīti www.kred24.lv ir apkopoti pēc svarīgākajiem kritērijiem un ļauj aizņemties bez komisijas maksas un procentiem uz 30 dienām. Ja rodas problēmas ar aizdevuma atmaksu, vairāki mazo kredītu devēji ļauj pagarināt līguma darbības termiņu par maksu. Tajā pašā laikā ir aizdevēji, kas prasa bez ierunām atmaksāt naudu savlaicīgi, bet, kad tas nav iespējams iesaista parādu piedzinējus.

Kam ir izdevīgi kredīti online?
Naudas kredīti internetā var noderēt situācijās, kad radušies steidzami tēriņi, kuru maksāšanu nav iespējams atlikt. Īstermiņa sms kredīti ļauj tikt pie neliela papildus finansējuma un atmaksāt to jau no nākamās algas. Apstākļos, kad alga nav pietiekami liela vai rodas šaubas par iespējām atmaksāt parādu savlaicīgi, ātro kredītu ņemšana nav pieļaujama. Jebkurš aizdevums, kura segšanai jāmaksā augsti procenti pasliktinās personīgo un ģimenes finansiālo situāciju. No tā ir iespējams izvairīties, aizlienējot naudu no tuviniekiem vai draugiem. Kred24.lv skatījumā kredīti no 18 gadiem vai 20 gadiem ir izdevīgi tikai (a) cilvēkiem ar vidējiem vai augstiem ienākumiem, (b) situācijās, kad steidzami vajag naudu un jebkuri procentu maksājumi būs zemāki nekā potenciālās sekas, ko radīs naudas trūkums. Piemēram, saplīsis apkures katls ziemas apstākļos ir jāremontē nekavējoties, jo pretējā gadījumā privātmāja var kļūt neapdzīvojama. Citas dzīvesvietas īre un transporta izdevumi šādā situācijā var izmaksāt pat krietni dārgāk nekā maza kredīta komisijas maksa. Līdzīgi arī auto remonts, apstākļos, kad tas tiek izmantots kā transports uz darba vietu var būt svarīgāks un arī finansiāli ienesīgāks nekā aizdevuma procenti.

Situācijas dzīvē mēdz būt dažādas un ir svarīgi kritiski izvērtēt potenciālos ieguvumus un zaudējumus, ko radītu aizņemšanās uz īsu termiņu vai ilgtermiņā. Mūsu ieteikums – pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtējiet savas finansiālās iespējas, izlasiet kredītlīgumu līdz galam un, ja rodas jautājumi, konsultējieties ar kredītspeciālistiem. Saskaņā ar Latvijas likumdošanu Jums ir tiesības piedāvāt izmaiņas kredītlīgumā. Aizņemieties atbildīgi.

Reklāmraksti