Auto durvju atvēršana vecākiem un jaunākiem auto

Ķibele ar automašīnā atstātām vai pazaudētām atslēgām agri vai vēlu būs katra šoferīša dienas kārtībā. Tā ir statistika – gandrīz katrs šoferis savā dzīves laikā ar to sastapsies. Šādām situācijām labāk būt gatavam un labi jau laicīgi saprast, kā rīkoties situācijās, kad jāveic durvju atvēršana automašīnai. Auto atslēgu serviss “Rīgas SOS Serviss” iepazīstina ar ko būtu jārēķinās dažādu auto īpašniekiem, nonākot šādā situācijā.


Jo vecāka auto īpašnieks jūs esat, jo vairāk saprotat, cik viegli slēdzeņu sistēmas var sabojāties, vai arī cik viegli ir kļūdīties, lai auto atslēgas atstātu aiz aizvērtām auto durvīm. Auto, kas ir vecāki par pāris gadiem, visbiežāk izplatītas būs dažādas mehāniskās slēdzenes. Rīgas SOS Servisa speciālistu ilgā pieredze automašīnu durvju atvēršanā liecina – nav tādu mehānisko slēdzeņu, ko nevarētu atvērt vai izņemt no auto durvīm, tās nesabojājot.


Jaunāku auto atvēršanai nereti vajag vairāk, kā tikai veiklus pirkstus, asu prātu un ilgi krātu pieredzi mehānisko slēdzeņu atvēršanā. Mūsdienās ir arvien vairāk auto, kur mehāniskās slēdzeņu sistēmas ir vai nu pilnīgi atkarīgas no auto elektronikas, vai arī tādu vispār nav. Tādā gadījumā būs nepieciešamas prasmes elektronisko sistēmu apiešanā. Rīgas SOS Serviss nodrošina arī šādu auto durvju atvēršanu, tomēr nereti to spēj izdarīt tikai ražotājs.


Sagatavoties situācijai, kad nepieciešama auto atvēršana var ļoti vienkārši – ierakstot tālrunī atslēgu servisa telefonu numuru +371 27065800. Tas noderēs gan paša vajadzībām, gan ieteikumiem citiem, kas lūdz jums konsultāciju šādās situācijās. Rīgas SOS Serviss ir operatīvs mājokļu, seifu un auto atslēgu serviss, kas var palīdzēt ar dažādu veidu slēdzeņu atvēršanu un remontu jebkurā dienas laikā Rīgas apkārtnē.


Saziņa ar SOS servisu ir organizēta pavisam vienkārši un operatīvi. Izmantojot jau iepriekš minēto telefona numuru, sūtiet savas slēdzenes attēlu un problēmas aprakstu izmantojot WhatsApp servisu. Servisa speciālisti ātri izvērtēs problēmas nopietnību, izklāstīs aptuveno risināšanas laiku un piedāvās auto durvju atvēršanas cenu, slēdzenes remonta cenu un citus pakalpojuma izdevumus. Ja piekritīsiet – servisa speciālisti nekavējoties izbrauks pie jums.


Reklāmraksti