Automātiskie bīdāmie vārti — priekšrocība

Domājot par īpašuma teritorijas labiekārtošanu, svarīgs jautājums ir vārti. Tas, ka tie ir nepieciešami drošības un arī praktiskos nolūkos, ir skaidrs katram. Tomēr jautājums, kādus vārtus labāk izvēlēties, mudina izvērtēt dažādus piedāvājumus un arī finansiālos risinājumus.


Viens no pieprasītiem un arī praktiskiem variantiem ir bīdāmie vārti ar automātisko darbības mehānismu. Šādus vārtus pēc klienta individuālām vajadzībām un īpašuma specifikas izgatavo pieredzējis ražotājs Ripo-Baltic, kas jau ieguvis klientu uzticību ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām.

Ja īpašumā tiks uzstādīti bīdāmie vārti ar automātisku vēršanās sistēmu, iegūsiet vairākas būtiskas priekšrocības, ko novērtēsiet gan kā īpašuma saimnieki, gan pratīs novērtēt viesi, kuri apmeklē jūsu īpašumu.


Uzlabots īpašuma izskats

Par cilvēku lielā mērā spriež pēc viņa izskata. Arī par īpašumu spriež pēc tā vizuālās identitātes. Arī vārtiem te ir nozīmīga loma, jo tie ir īpašuma priekšplānā, objekts, ar ko sastopas ikviens viesis, tos redz arī garāmgājēji. Būtībā jau tas ietekmē ne tikai paša īpašuma vizuālo identitāti, bet visas apkaimes un pilsētas izskatu. Katrs īpašums ir mazs puzles gabaliņš kopējā bildē. Mēs visi taču vēlamies dzīvot sakārtotā un skaistā vidē. Jāsāk ir ar savu māju, pagalmu, sētu un arī vārtiem. Tāpēc jādomā ne tikai par praktiskiem, bet arī estētiskiem aspektiem. Ripo-Baltic bīdāmo vārtu konstrukciju un automātisko mehānismu var apdarināt ar tādiem materiāliem, kādus klients vēlas, lai panāktu saskaņu ar jau esošajiem arhitektūras un vides elementiem.


Uzlabota īpašuma un fiziskā drošība

20180329-1706-bidamie-varti-drosiba21.jp

Jebkuri vārti ir vērā ņemams drošības uzlabojums, jo ir šķērslis pret negaidītiem viesiem un nelabvēļiem. Bīdāmie vārti ir izturīgi un droši. Ja tie aprīkoti ar automātisko mehānismu, tos var kontrolēt tikai piederošas personas, kurām ir pieejams kontroles mehānisms. Tas ļauj savā mājā un pagalmā justies drošāk, kustamā manta kļūs grūtāk pieejama garnadžiem. Bīdāmie vārti uzņēmumu teritorijās arī ir būtisks drošības uzlabojums, kas ļauj parūpēties par drošu darba vidi un samazināt zādzību risku, kā arī optimizēt un efektivizēt transporta un cilvēku plūsmu uzņēmuma teritorijā.

Minimāls vietas izmantojums

Bīdāmie vārti ir piemērotākā izvēle tad, ja ir ierobežota apkārtējā teritorija, neliels pagalms, jo bīdāmie vārti neaizņems ne vienu lieku centimetru. Tie bīdās paralēli žogam, tiem nav nepieciešama zona, kurā vērties, kā tas ir veramajiem vārtiem. Tas ir labākais risinājums īpašumiem, kuri atrodas ielas malā, kur pagalmā jānovieto vairākas automašīnas. Bīdāmie vārti ļaus ekonomēt vietu un izmantot to daudz racionālāk. Ar bīdāmajiem vārtiem arī ir mazāks risks savainoties cilvēkiem un sabojāt īpašumu, kā tas mēdz notikt ar veramajiem vārtiem, kuri netīšām var skart automašīnu, trāpīt bērnam vai nodarīt vēl kādu skādi.

Reklāmraksti