BMW automobīļu rezerves daļas un aksesuāri

Kā liecina Ceļu Satiksmes Drošības Direkcijas apkopotie dati par auto tirdzniecības reģistrācijām, tad BMW auto ir trešā populārākā automobīļu marka Latvijā. 2020.gada laikā tirdzniecībā nonākuši 491 BMW transportlīdzeklis, atpaliekot tikai no Volvo (633 pārdošanas) un Volkswagen (579). 

Populārākie BMW modeļi Latvijā ir BMW 530 un 525, kas pārdoti attiecīgi 50 un 49 reizes, tālāk seko BMW 320, X5 un X3. Iecienīts modelis ir arī BMW 318. 

Nepieciešamās BMW auto detaļas un dažādus oriģinālus aksesuārus iespējams iegādāties arī tiešsaistē, sevišķi aktuāli tas ir laikā, kad spēkā dažādi tirdzniecības ierobežojumi. Kā zināms, auto detaļas un aksesuāri nav primāro preču sarakstā un to tirdzniecība klātienē pandēmijas izraisītās ārkārtas situācijas laikā liegta. 

RB24.lv ir Jelgavā bāzētā auto un moto rezerves detaļu un aksesuāru RB Motors internetveikals. Jau daudzus gadus sekmīgi darbojoties Jelgavā, uzņēmums 2020.gadā nolēma uzsākt tirdzniecību arī internetā un dara to sekmīgi. 

Mājaslapā ir ērti sameklēt nepieciešamās auto detaļas un aksesuārus, iegādāties tos ar ērtāko maksājumu metodi un izvēlēties vēlamo piegādes veidu. Vēlākais 1-2 darba dienu laikā, bet pārsvarā jau tajā pašā dienā, kad veikts pirkums, preci iespējams saņemt un pielietot nepieciešamajiem mērķiem. 

Rezerves detaļu iespējams atrast jebkuram BMW markas automobīlim, sākot no visvecākajiem spēkratiem līdz mūsdienu rumakiem. Meklēšanu var veikt vairākos veidos, atliek tik izvēlēties ērtāko - meklējot pēc konkrēta modeļa, izlaiduma gada, dzinēja rādītājiem. 

Kad vēlamais BMW modelis ir sameklēts, tad atliek izvēlēties kādu no daudzajām kategorijām, tālāk apakškategoriju (mēdz būt vairāku līmeņu), kamēr parādīsies potenciālo preču saraksts. 

Preces var izvēlēties, gan savā starpā tās salīdzinot, meklējot starp alternatīvām precēm, noteikti ir sniegti visi rīki, lai izvēle būtu nekļūdīga. Piegādes veidi ir klasiski - preces saņemšana veikalā Jelgavā (ja pirkums veikts savlaicīgi tajā pašā dienā), iespēja saņemt sūtījumi ar kurjerpastu nākamā darba dienā vai arī sagaidīt veikala piegādi (darbojas Jelgavā). 

Arī pirkuma apmaksas veidi ir vispārzināmi - maksājums skaidrā naudā, ar pārskaitījumu vai maksājumu karti internetā, fiziskā veikalā vai pie kurjerdienesta. 

Sava BMW auto rezerves detaļu un aksesuāru pirkumu internetveikalā RB24 veikt ir ļoti ērti, ātri un pārsvarā gadījumu arī ļoti izdevīgi.

Reklāmraksti