Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

BTA kļūst pieejamāka ceļotājiem uz valstīm gar Baltijas jūru

Apdrošināšanas akciju sabiedrības "BTA Baltic Insurance Company" (turpmāk tekstā - BTA) Latvijā 2018. gada 5 mēnešos izdevies sasniegt labus rezultātus ceļojumu apdrošināšanas segmentā. BTA izdevās palielināt kopējo parakstīto apdrošināšanas bruto prēmiju apjomu par 15%, un šis rādītājs ir augstāks kā pieaugums apdrošināšanas tirgū ceļojumu apdrošināšanas veidā.

Izpētot iedzīvotāju ceļošanas paradumus un to, ar kādām vajadzībām gadās saskarties ceļojuma laikā, BTA ieviesis tirgū jaunu pakalpojumu Latvijā. Tā ir ceļojumu apdrošināšanas polise ar apdrošināšanas teritoriju "Baltijas jūras teritorija". Ceļojuma apdrošināšanas pakalpojumu teritorijā ir iekļauta Igaunija, Lietuva, Polija, Somija un Zviedrija.

Ieguvums BTA klientiem izvēlēties ceļojuma galamērķi kādu no iepriekš nosauktajām valstīm būs par 50% lētāk nekā apdrošināšanas polise teritorijai "Eiropa". Ceļojumu apdrošināšanas polisi var noformēt BTA mājas lapā www.bta.lv vai arī BTA Klienta portālā, kurā var viegli un ērti administrēt polises un atlīdzības! Kā arī noteikti aicinām apdrošināšanas polišu noformēšanu veikt kādā no BTA klientu darījumu centriem visā Latvijā.


Par BTA

Apdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company” ir viena no vadošajām apdrošināšanas sabiedrībām Baltijā, kas piedāvā plašāko nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu klāstu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. BTA Baltijā nodarbina vairāk kā 1 000 darbiniekus. BTA lielākais akcionārs ir „Vienna Insurance Group AG” ar 200 gadu ilgu pieredzi apdrošināšanas nozarē. Šajā grupā ietilpst vairāk nekā 50 apdrošināšanas sabiedrības 25 valstīs, un tajā strādā vairāk nekā 25 000 darbinieku. „Vienna Insurance Group AG” ir izteikts līderis pārstāvētajos tirgos Eiropā ar augstu finansiālās stabilitātes novērtējumu — „Standard & Poor’s” A+ (stable outlook) —, kura akcijas tiek kotētas Vīnes un Prāgas biržā


Reklāmraksti