Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Budžetam draudzīga pārcelšanās uz jaunu mājokli

Pārcelšanās uz jauno mājokli lielākoties ir priecīgs notikums, kuru lielākā daļa no mums gaida ar nepacietību. Taču nav noslēpums, ka pārcelšanās var izmaksāt dārgi, jo bieži vien līdz ar pārcelšanos jārēķinās ar kosmētiskiem remontarbiem, jaunu mēbeļu iegādi un citiem izdevumiem. Šoreiz Monni.lv apkopoti knifi par to, kur un kā iespējams ietaupīt naudu, pārvācoties uz jaunu mitekli.

Sauc talkā ģimeni un draugus

Ja jaunajā mājoklī nepieciešams veikt vieglus kosmētiskos remontdarbus, iespējams ietaupīt naudu, šos darbus veicot pašu spēkiem. Piemēram, ja nepieciešams pārlīmēt tapetes vai nokrāsot sienas un grīdas, der apsvērt iespēju šos darbus veikt pašu spēkiem.

Sienu vai grīdas krāsošana, kā arī tapešu maiņa nav tehniski sarežģīti remontdarbi, tāpēc labs veids, kā ietaupīt, būtu šos darbus veikt ar draugu vai ģimenes palīdzību. Maksāt profesionāļiem par to būs dārgi, un, ja ir vēlme ietaupīt, iespējams viegli radīt pievilcīgu rezultātu pašu spēkiem.

Atdzīvini vecās mēbeles

Daudziem no mums pārvākšanās uz jaunu mitekli asociējas ar jaunas lappuses pāršķiršanu dzīvē, un tieši tāpēc mēs vēlamies jaunas mēbeles un dekorācijas jaunajā mājoklī.

Lai pārvācoties ietaupītu budžetu, iespējams vecās mēbeles atdzīvināt tā vietā, lai pirktu jaunas. Internetā var atrast plašu dažādu ideju klāstu, kā atjaunot un “uzprišināt” mēbeles pašu spēkiem. Tās iespējams smelties dažādās interneta lapās, taču viennozīmīgi vispopulārākie kanāli radošu ideju risinājumiem ir “Pinterest” un “YouTube”. Bieži vien daudzas no tām mēbelēm, ko vēlamies nomainīt pret jaunām, var iegūt pilnīgi jaunu izskatu un auru ar jaunu krāsas kārtu, tāpēc der apsvērt, vai nav labāk un ekonomiskāk atsvaidzināt esošās mēbeles, nevis iegādāties citas.

Atvadies no nevajadzīgā

Pārvākšanās uz jaunu mitekli ir labs laiks, lai apsvērtu atbrīvošanos no nevajadzīgā – novecojušām mēbelēm, apnikušām drēbēm, vecām rotaļlietām, grāmatām un citām lietām, kas savu laiku ir nokalpojušas.

Atbrīvošanās no nevajadzīgā atvieglos pārvākšanās procesu, jo būs mazāk lietu, ko pakot līdzņemšanai, un līdz ar to pārvākšanās process būs ātrāks.

Vislabākais risinājums ir vecās, nevajadzīgās lietas pirms pārvākšanās pārdot. Tādējādi būs iespējams ne tikai atbrīvoties no liekā, bet pat nedaudz nopelnīt. Nopelnīto var ieguldīt jaunā mājokļa labiekārtošanai vai pārvākšanās izmaksu segšanai.

Latvijā ir daudz un dažādu iespēju, kur iespējams pārdot drēbes, rotaļlietas, mēbeles un visu ko citu. Visvieglāk to, protams, būs izdarīt internetā. Tādos portālos kā “ss.lv” vai dažādās “Facebook.com” vai “Draugiem.lv” grupās, kas veltītas pirkšanai, pārdošanai un maiņai. Viss, kas tev jāizdara, jānofotografē tās lietas, ko tu vēlies pārdot, un jāsaliek tirdzniecības mājaslapās vai grupās. Lietas, kas tev šķiet savu laiku nokalpojušas, var izrādīties vērtīgs atradums kādam citam!

Kur rast trūkstošos līdzekļus?

Ja ir radušies ar pārvākšanos saistīti, negaidīti izdevumi, tad risinājums var būt kredīts. Kredītus gan vajadzētu apsvērt tikai gadījumos, kad zināms, ka kredīta atmaksa nesagādās nekādas grūtības. Atceries aizņemties atbildīgi un vienmēr rūpīgi izvērtē savas iespējas kredītu atmaksāt!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti