Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Būtiski iemesli, kāpēc īpašumam vajadzīgi kvalitatīvi vārti

Uzstādīt vai neuzstādīt savam īpašumam vārtus – tas ir katra saimnieka lēmums, ko var ietekmēt gan pieredze, gan finansiālās iespējas, gan dažādi priekšstati par to, kādu funkciju vārti pilda. Protams, kvalitatīvi vārti nav lēti, tāpēc nereti tiek atlikta to nomaiņa vai uzstādīšana vispār. Tomēr ir diezgan daudz argumentu par labu tam, ka kvalitatīvi teritorijas vārti ir nepieciešami ikvienam īpašumam. 


  • Ievērojami lielāka īpašuma drošība

Īpašuma drošības jautājumi mūsdienās kļūst arvien aktuālāki, jo palielinās arī dažādi apdraudējumi. Tas attiecas gan uz privātmāju, gan industriāliem un saimnieciskiem objektiem. Īpašumā atrodas dažādas materiālās vērtības, kas vienmēr ir saistošas zagļiem. Jo vieglāk īpašumā iekļūt, jo lielāka iespēja, ka zagļi būs to noskatījuši. Tāpēc žogs un vārti ir pirmā būtiskā drošības barjera jebkuram īpašumam. Jo kvalitatīvāki un pamatīgāki ir vārti, jo mazāka iespēja, ka zagļi ķersies klāt to pieveikšanai.


Protams, nevar nepieminēt arī fizisko drošību. Žogs un vārti ir konkrēta fiziska barjera, kas neļaus uz ielas izskriet maziem bērniem un mājdzīvniekiem, tāpēc tos droši varēs laist pagalmā spēlēties. 


  • Uzlabota īpašuma estētika

Ja mums nav vienalga, kā mēs izskatāmies, ar kādu auto braucam, tad loģiski, ka nav arī vienalga, kā izskatās mūsu īpašums. Žogs un vārti ir nozīmīga daļa no īpašuma kopēta. Tas veido norobežotu teritoriju kā vienotu objektu. Piemeklējot kvalitatīvus vārtus, kas iekļaujas īpašuma arhitektūrā, tiek uzlabota tā estētika. Vārti pat var kļūt par pamanāmu akcentu, ja izvēlas neparastākus materiālus un tehniskos risinājumus. Ražošanas un materiālu iespējas mūsdienās ir tiešām plašas, tāpēc nav jāsamierinās ar vārtiem, ko piedāvā, bet iespējams izgatavot tieši jūsu īpašumam, vajadzībām un gaumei pielāgotus vārtus.


  • Lielāks privātums savā īpašumā

Sajūta, ka kāds vienmēr vēro, nav patīkama. Tāpēc mēs arī liekam pie logiem aizkarus un žalūzijas, izvēlamies ar durvīm atdalītas telpas, jo dzīve kā uz delnas liek justies neomulīgi. Vārti un žogs ir vēl viens risinājums, kā palielināt savā īpašumā privātumu. Protams, žogs un vārti nenosedz skatu pilnībā, bet ievērojami samazina redzes lauku garāmgājējiem un ziņkārīgajiem.


Kāpēc ieteicams aprīkot vārtus ar automātiku

Vārti var būt dažādi — gan izmērā, gan materiāla ziņā, gan no vadāmības aspekta. Arvien vairāk gan privātmājām, gan industriālām teritorijām izvēlas tieši vārtus ar automātiku, jo tas ir risinājums, kas sniedz augstu drošības līmeni un ikdienas ērtības. Ar automātiku var aprīkot gan veramos, gan bīdāmos vārtus. Lūk, galvenās priekšrocības, ko sniegs automātiskie vārti.

  • Iespēja vārtus kontrolēt attālināti

Vārtu kontrole ar kādu no tālvadības mehānismiem aiztaupa pūles un arī ietaupa laiku, jo nav vajadzības izkāpt no auto, lai vārtus atvērtu manuāli. Vadības mehānismu iespējams izvēlēties atbilstoši savām vēlmēm un īpašuma specifikai. Tā var būt tālvadības pults, kodu atslēga vai kāds cits mehānisms.

  • Piekļuve tikai piederošām personām

Līdz ar to, ka vārtu vadība notiek ar kādu konkrētu mehānismu, īpašniekam ir iespēja noteikt, kuram tad būs atļauts iekļūt teritorijā. Tas ievērojami palielina īpašuma drošības līmeni, tāpēc šāds īpašums būs mazāk pievilcīgs zagļiem.

  • Fiziskā drošība un ērtības

Automātiskie vārti arī sniedz lielāku fizisko drošību, jo nav nepieciešams izkāpt no auto, lai atvērtu vārtus manuāli. Nakts stundās un ne tajos drošākajos rajonos patiešām varēs novērtēt to, ka vārti veras automātiski. Tāpat arī sliktos laika apstākļos varēs iebraukt teritorijā un garāžā, ja arī tai ir automatizēti vārti, neizkāpjot no auto.

  • Transporta plūsmas kontrole un optimizēšana

Industriālos objektos vārti ar automātiku vairs nav tikai ērtība, bet gan drošības un satiksmes organizācijas jautājums, jo tā vienlaicīgi tiek gan kontrolēts, kas iekļūst un izkļūst no teritorijas, gan nodrošinātas ērtības darbiniekiem, klientiem un sadarbības partneriem.


Kvalitatīvi veramie un bīdāmie teritoriju vārti, kā arī garāžu un industriālie vārti ar un bez automātikas pasūtāmi pie ražotāja “Ripo-Baltic”, kas izgatavo vārtus atbilstoši klienta vēlmēm un īpašuma specifikai. Uzziniet vairāk par modeļiem, cenām un specifikāciju ražotāja mājaslapā: https://ripo-baltic.com/varti.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti