Ceļot ar pārliecību

Ceļošana ir aizraujoša. Trīs no pieciem cilvēkiem izvēlas brīvajā laikā doties ceļojumā. Dažādi pētījumi liecina, ka ceļojumā iegūtas pieredzes ir daudz vērtīgākas, nekā par to pašu naudu iegādāta prece, kas ilgtermiņā zaudē savu vērtību pircēja acīs, kļūstot ikdienišķa. Ceļošana sniedz pieredzi, jaunas emocijas, piedzīvojumus, tikšanās, atmiņas. Kopumā, plusu ceļošanai var būt daudz vairāk, kā mīnusu. Lai novērstu iespējamos ceļošanas mīnusus, atliek vien veikt dažas pārdomātas darbības iepriekš – piemēram, laicīgi iegādāties ceļojuma apdrošināšanas polisi.

Pirms ceļojuma iegādāta apdrošināšanas polise nodrošinās to, ka ceļojuma laikā iespējamās nepatīkamās situācijas tiks samazinātas līdz minimumam. Jā, polise negarantē, ka ceļojuma laikā nekas nepatīkams neatgadīsies. Tomēr, ir daudz patīkamāk doties ieplānotajā braucienā ar pārliecību, ka nepatīkamās situācijās būs risinājums - apdrošināšana. Tāpēc ceļotāji, kas vēlas ceļot ar pārliecību, būt droši un patiesi izbaudīt sava ceļojuma procesu, izvēlas iegādāties tieši ceļojumu apdrošināšanas polisi.

Latvijā iespējams iegādāties ceļojuma apdrošināšanu pie vairākiem apdrošinātājiem. Tā kā pieprasījums pēc ceļojuma apdrošināšanas polisēm aug (jo īpaši vasarā, kad cilvēki biežāk plāno dažādus braucienus), arī piedāvājums ir pieejams. Nereti tieši apdrošinātāja izvēle var būt sarežģītāka, nekā paša lēmuma pieņemšana par to, ka ceļojumu apdrošināšanu iegādāties ir nepieciešams. Informācijas meklēšana – kurš apdrošinātājs piedāvā vairāk, labāk, lētāk un tā tālāk. Der atcerēties, ka ne vienmēr lētāk nozīmē arī labāk, tomēr cenai ir būtiska nozīme, tāpat kā piedāvājumam. Vēlamies taču iegādāties labāko, sev atbilstošāko un praktiskāko ceļojumu apdrošināšanas polisi. Ceļojumu apdrošināšanas polisē tiek iekļauta tādu risku apdrošināšana kā:

• Medicīniskie izdevumi
• Palīdzības apdrošināšana
• Ceļojuma izmaiņu apdrošināšana
• Bagāžas apdrošināšana
• Nelaimes gadījumu apdrošināšana
• Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana

Šādu piedāvājumu ceļojumu apdrošināšana nodrošina gandrīz ikviens apdrošinātājs. Medicīniskie izdevumi segs tos neatliekamos medicīniskos izdevumus, kas radušies ceļojuma laikā – negadījuma, saslimšanas vai slimības saasināšanās rezultātā. Palīdzības apdrošināšana nozīmē nodrošinātus tulka pakalpojumus, ja nepieciešams, juridisko palīdzību, dokumentu atjaunošanu. Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana iekļauj nodrošinājumu, ka tiks atlīdzināti netīši nodarījumi trešajai personai.

Ja visi apdrošinātāji piedāvātu tikai vienu un to pašu nodrošinājumu, atliktu vien izvēlēties pēc cenas vai kompānijas uzticamības vai atpazīstamības. Tomēr, ceļojumu apdrošināšanas polisi iespējams veidot pašam, skatoties pēc nepieciešamības, izvēlētā galamērķa, iespējamajiem riskiem un limitiem, pret ko ir vēlme nodrošināties.

Compensa apdrošināšanas kompānija piedāvā Latvijā unikālu iespēju ceļotājiem – piedāvājumus apdrošināšanas polisei, kas ir gan noderīgi ceļotājiem, bet nav sastopami pie citiem apdrošinātājiem:

• Personīgo mantu nosūtīšana – tādu mantu nosūtīšana ceļojuma laikā uz nepieciešamo galamērķi, kas ceļojuma laikā sabojātas, nozagtas vai zaudētas, bet bez kurām nav iespējams funkcionēt vai to trūkums ietekmē veselību.
• Meklēšana un glābšana – ja gadījies apmaldīties vai pazust ceļojuma laikā, Compensa apdrošināšanas polise sedz glābšanas izdevumus.
• Mājdzīvnieka aprūpe – dzīvnieku viesnīcas izdevumu segšana, ja tā saimnieks nonācis slimnīcā.
• Ceļojuma turpināšana – ja veselības problēmu dēļ nepieciešamas izmaiņas ceļojumā un ir vēlme un spēja ceļojumu turpināt, apdrošināšanas kompānija parūpēsies par izdevumiem jaunas biļetes iegādei līdz galamērķim vai nākamajam starpposmam.
• Droša atgriešanās mājās – ja, dodoties ceļojumā un Jūsu mājoklis paliek bez uzraudzības, iespējams pievienot ceļojuma apdrošināšanas polisei mājokļa apdrošināšanu uz ceļojuma laiku.
• Maka drošība – ja ceļojuma laikā nozagts maks, Compensa apdrošināšana sedz saistītos zaudējumus – maksājumu karšu un dažādu dokumentu atjaunošana.

No šiem var izvēlēties nodrošinājumus, ko pievienot savai ceļojumu apdrošināšanas polisei, pārliecinoties, ka izvēlētais galamērķis ir iekļauts apdrošinātāju piedāvājumā – ka tā valsts, uz kuru izvēlēts doties, ir sarakstā. Un – ceļot droši!

Reklāmraksti